To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Który z Serii "W"

Dradein - Sob Lis 20, 2010 13:28
Temat postu: Który z Serii "W"
Witam, jestem nowy na tym forum ;) Chciałem zapytać Was, jako że jesteście dość mocno obeznani na temat telefonów komórkowych, który z telefonów SE z serii "W" polecacie. Aktualnie mam jeden telefon, jest nim Iphone ale potrzebuje drugiego ze względu na drugi numer, z którego głównie będę smsował i dzwonił do jednej osoby :) . Czemu SE z serii "W"? Bo ładnie się prezentują ;) No i muzyki również lubię posłuchać bo Iphone'a nie zawsze mam ze sobą ;p Patrzyłem na: W380i, W508, W595, W710i, W880i, W980i ewentualnie W705 ;) Dobrze by było gdyby tak ze 2-3 dni bateria potrzymała o ile jest to możliwe. Nastawiam się raczej na kupno używanego niż nowego, no chyba że cena będzie przystępna. Ogółem nie wiem ile dokładnie chcę przeznaczyć ale z kolei majątku na drugi tel tylko do tego wydać nie chcę. Dzięki wielkie z góry za pomoc.
darkgee - Sob Lis 20, 2010 14:47

Telefony różnią się tylko obudową, a w funkcjonalności są identyczne. Jedyną różnicą jest rozdzielczość ekranu, która w W380i wynosi 176x220 pix, gdy reszta posiada 240x320 pix. Bateria w każdym z nich również powinna wytrzymać min 3. dni, ponieważ nie są to zaawansowane technologicznie telefony. Ogólnie kwestią wyboru jest tylko wygląd, co pozostawiam Tobie, ponieważ jest to kwestia subiektywna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group