To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - SE Aspen czy Samsonu B7350 następca P1i ?

wirwesku - Nie Gru 19, 2010 17:12
Temat postu: SE Aspen czy Samsonu B7350 następca P1i ?
Witam!

Jak w temacie poszkuje nastepce telfonu SE P1i spośród ofert dostępnych na naszym rynku (allegro) znalazlem dwa SE Aspen oraz Samsunga B7350 nie wiem ktorego z nich wybrac.

Teraz pytanie do uzytkownikow o wady i zalety tych telefonow?
1. jak sie spisuje w nich szybkosc dzialania?
2. Jak ze stanem baterii ?
3. itp

Moze macie propzycje inncyh telefonow ale musi miec klawiature qwerty, klasycczny ( bar) + ekran dotykowy to moje takie 3 warunki :)

Za samsungem przemawia jak dla mnie cena oraz wyswietlacz ( boje sie o klawisze ze beda malo wyczuwalne pod palcami) za se aspenm przemawia desgin solidna klawiatura , zazylosc z marka, minusem jest cena!

Jak mozecie pomozcie przy wyborze i opiszcie wasze doznanie odnoscnie tych telefonow?

Dzieki

darkgee - Śro Gru 22, 2010 15:31

Samsung możesz spokojnie brać, bo poprzedni model (i780) był bardzo udany, a ten jest ponoć równie dobry.
ziomiwan - Śro Gru 22, 2010 15:36

Minusem aspen jest również to, że to SE oraz, że w ogóle jest.

Ten samsung będzie o wiele lepszy z tego co udało mi się znaleźć to działa bardzo szybko, stabilnie, a bateria oczywiście w zależności od tego ile kto używa, nie da się określić jasno ile będzie trzymać, na pewno minimum 2dni.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group