To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sprzedam - [SPRZEDAM] Nowy SE Xperia X10 mini Pro lub Nokia 5230 NAVI

paraklates - Śro Gru 22, 2010 23:59
Temat postu: [SPRZEDAM] Nowy SE Xperia X10 mini Pro lub Nokia 5230 NAVI
Witam,

Właśnie skończyła mi się umowa z operatorem w związku z tym będę miał możliwość otrzymania jednego z tych telefonów i jego sprzedaży. Temat zakładam by przekonać się czy znajdę kogoś kto zechce któryś z nich ode mnie kupić. Telefon dostanę z sieci PLUS dlatego niestety będzie miał blokadę na Plusa. Dla pewności transakcji istnieje możliwość wystawienia telefonu na Allegro - to zerowy problem:)

Swoich cen nie podaję publicznie bo będą na pewno do negocjacji, zapraszam do kontaktu prywatnego na gg.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany nabyciem jednego z tych telefonów lub chciałby zapytać o ceny zapraszam do kontaktu pod numerem:

gg: 162869


Chętnie też zamienię się na używanego HTC HD 2 w dobrym stanie, na gwarancji, oczywiście z odpowiednim wyrównaniem do ceny:) W tym przypadku mogę przemyśleć zakup każdego innego telefonu z oferty Plusa na ewentualną wymianę.


Obecnie używam SE k800i którego również mogę włączyć w którąś z ofert, wszelkie pytania proszę kierować na podany nr gg.

Pozdrawiam

ziomiwan - Czw Gru 23, 2010 20:41

Nie będzie miał blokady simlock ponieważ Plus, Play oraz Era zrezygnowały z tego jakiś czas temu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group