To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Android z mocną baterią

Sand - Sob Gru 25, 2010 18:25
Temat postu: Android z mocną baterią
Niedawno skończyła mi się umowa i zastanawiam się nad wyborem nowego telefonu. Chciałbym coś z dużym dotykowym wyświetlaczem, androidem, aparatem 5mp lub więcej i baterią trzymającą co najmniej 2-3 dni przy średnim dzwonieniu i zabawach internetowo/multimedialnych. iPhone4 trochę za drogi więc pozostają chyba głównie Samsungi i HTC. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje i uwagi.

Pozdrawiam

Sand - Sob Gru 25, 2010 18:56

O porządnym GPS, WiFi ...itp. chyba nie trzeba wspominać :grin:
darkgee - Sob Gru 25, 2010 19:42

2. dni wytrzymują wszystkie telefony z Androidem, oprócz najnowszego HTC Desire HD.
A w takim wypadku zaraz za nim stoi Samsung Galaxy S, który jest praktycznie tak samo dobry, jak DHD. Ma wszytko, co można upchać do telefonu, więc jego zalet nie będę wymieniał.

Sand - Sob Gru 25, 2010 22:37

A jakies inne modele HTC lub Samsunga warte uwagi? Galaxy S może się okazać trochę za drogi.
ziomiwan - Sob Gru 25, 2010 22:51

Pozostałe Andoroidy już niczym się nie wyróżniają, są to takie ot zwykłe telefony z andoridem, ale jest to: Samsung i7500, i5700, i5800, a do tego jeszcze LG Swift Plus.
HTC... sam nie wiem... Nie mam przekonania do ich telefonów.

darkgee - Nie Gru 26, 2010 13:02

Trochę tańszego masz HTC Desire, który oferuje praktycznie to samo, co SGS, ale w trochę gorszej jakości.
Jeżeli chcesz jeszcze coś tańszego, to bierz LG Swift Plus. Naprawdę fajny telefon za nieduże pieniądze.

Sand - Nie Gru 26, 2010 19:41

A SAMSUNG S8500 WAVE, sprzedawca w salonie bardzo go zachwalał.
darkgee - Nie Gru 26, 2010 20:45

Pisałeś, że chcesz tylko z Androidem, a Wave ma Badę.
Jeżeli nie przeszkadza ci to, to mogę ci polecić S8500. Telefon za nieduże pieniądze (używanego można za niecałe 700zł dostać), a wyposażony jak najlepsze smartfony. Bateria też na pewno cię nie zawiedzie, bo Wave znany jest jako jeden z najdłużej trzymających smartfonów.
Problem jest tylko z GPS, bo programów do nawigacji jest bardzo mało. Chociaż ostatnio wszedł NDrive i na dniach ma wyjść Sygic, więc nie powinno być źle.

ziomiwan - Nie Gru 26, 2010 21:02

Do nawigacji są już 3programy i jeszcze dwa mają wyjść więc już wszystko jest jak powinno.
Skoro możesz go mieć to bierz, świetny telefon, aktualnie sam na niego poluję na allegro za okazyjną cenę.

darkgee - Nie Gru 26, 2010 21:06

ziomiwan, tutaj jest fajna okazja:
Kod:
http://allegro.pl/samsung-s8500-wave-gwar-stan-bdb-sklep-i1375688369.html

ziomiwan - Nie Gru 26, 2010 21:15

Gdyby nie te 3misiące gwarancji serwisowej to brałbym już dawno, bo w bardzo dobrym stanie są, no i gdyby nie to, że nie dają tego co powinno być w komplecie, ten luna gsm to jakieś przekrętasy.
darkgee - Pon Gru 27, 2010 11:28

Ja bym brał, bo telefonu jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się uwalić na dobre. Zawsze jakoś sam sobie dawałem radę z naprawą ;D
ziomiwan - Pon Gru 27, 2010 14:01

Ale bez kompletu później ciężko sprzedać... A nie zamierzam używać go do śmierci z przyczyn naturalnych ;) .
darkgee - Pon Gru 27, 2010 17:10

Jak ciężko sprzedać? Ze 2. miesiące temu opchnąłem zniszczonego G810 z samą ładowarką i to w cenie, w jakiej chodzą bardzo zadbane z pełnym kompletem. Trzeba tylko wiedzieć, jak ładnie opisać :D
Sand - Pon Gru 27, 2010 18:38

Bardzo się różni Bada o Androida?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group