To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Galaxy i5800 problem Z Taskkillerem

hudy18_18 - Wto Sty 04, 2011 07:53
Temat postu: Samsung Galaxy i5800 problem Z Taskkillerem
Witam.
Mam pytanko. Czy jest jakiś tutorial albo czy mogli byście mi powiedzieć jak mam sobie z tym programem poradzić?
Jak włączam go w tryb działania w tle to unieruchamia mi telefon. Konieczny reeboot.
Następnie poustawiałem ignoruj na jakieś pliki które uważałem za systemowe i jakoś to działa tylko wiadomości mi się nie pokazują na pasku powiadomień. CO zrobić???

Artfriel - Wto Sty 04, 2011 15:12

Taskkillery wpływają niekorzystnie na sam system Androida. Proponuję odwiedzić polskie forum tegoż właśnie systemu, tam na pewno znajdziesz wiele przydatnych informacji :)
darkgee - Wto Sty 04, 2011 17:06

hudy18_18, pamiętaj: różnych task killerów używaj WYŁĄCZNIE, gdy zacięła się jakaś aplikacja i nie ma innego sposobu na odblokowanie jej, jak zabicie procesu/restart telefonu! Poza tym najlepszy tego typu program, to Advenced Task Killer. Jest do pobrania za free z Marketu.
ziomiwan - Wto Sty 04, 2011 19:04

Advenced Task Killer sam używam i mam go zawsze włączonego. Nie wpływa w żaden sposób na szybkość działania, a pozwala wyłączyć wszystkie niepotrzebne dziadostwa.
Polecam ten programik.

hudy18_18 - Czw Sty 06, 2011 20:20

A jeszcze sprawa innego typu. Podobno android jest zablokowany że nie zainstaluję aplikacji płatnej nie płacąc za nią w markecie. Czy to prawda?
Mam monopoly full i zainstalować nie mogę. Da się to zdjąć bez straty gwarancji?

darkgee - Czw Sty 06, 2011 20:45

Akurat Android jest jedynym systemem, który ze względu na swą otwartość pozwala instalować wszytko jak leci. Musisz tylko ściągnąć sobie jakiś manager plików i przestawić jedną opcję w ustawieniach.
ziomiwan - Czw Sty 06, 2011 21:18

Jeśli masz wspomniany menager plików (np ASTRO) i instalujesz przez niego i nic z tego nie wychodzi to zdaje się, że problem z plikiem który chcesz zainstalować mamy.
hudy18_18 - Nie Sty 09, 2011 23:58

A i jeszcze czy mieliście może problem z apndroidem? Mnie co jakiś czas automatycznie się włącza internet. i nie wiem jak to zablokować. Ma to chyba związek z taskkillerem bo mam go w tle cały czas na auto killu
ziomiwan - Pon Sty 10, 2011 16:18

Nie możliwe. Ja też mam taskkillera włączonego oraz APN ON/OFF i nie wyłącza mi działania APN.
hudy18_18 - Śro Sty 12, 2011 23:40

No tak mam. Dałem w Taskkillerze na ignoruj i wtedy mi nie wyłącza programu ale od czasu do czasu widzęi znowu ikonka E się pojawia
ziomiwan - Pią Sty 14, 2011 23:39

Jaki ma kolor ta ikonka?? Nie możliwe, aby przy czerwonym widgecie APN połączył się z internetem.
hudy18_18 - Pon Sty 17, 2011 15:43

Jest czerwona. A potem. (jak tracę zasięg) to automatycznie się przełącza na on
ziomiwan - Pon Sty 17, 2011 22:40

Dziwne...
Zrób wipe. Myślę, że po tym zacznie normalnie działać.
A jak zrobić znajdziesz na google, albo może kolega darkgee pamięta.

darkgee - Wto Sty 18, 2011 15:10

Wipe można zrobić jedynie przez recovery. Przez telefon trzeba przywrócić ustawienia fabryczne. Menu Ustawienia-> Prywatność-> Ustawienia fabryczne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group