To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - Przedłużenie umowy iPlus

lukasz87o - Wto Sty 18, 2011 18:48
Temat postu: Przedłużenie umowy iPlus
Witam, chciałem się Was poradzić w sprawie przedłużenia umowy firmowej na internet z Plusa.

Złożyłem rezygnacje ponieważ moja karta SIM uległa uszkodzeniu a za duplikat wołano 61 PLN brutto do zapłaty. Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant z PLUS'a w sprawie rezygnacji i zaproponował wymianę karty na nową w dowolnym salonie PLUS'a bez opłat i od ręki.
Co do oferty to zaproponowano mi taryfę abonamentową za 39zł netto (48zł brutto) z rabatem 30% na abonament. Faktyczna kwota do zapłaty będzie wynosiła 35 zł brutto. Limit transferu 3GB. Oferta na 12 m-cy bez modemu.

Chciałam zapytać co o tym myślicie... czy wycofać rezygnację i przedłużyć umowę na takich warunkach. Czy faktycznie w salonie mogą wyrobić kartę od ręki za darmo?

ziomiwan - Wto Sty 18, 2011 20:05

To zależy czy wystarczy Ci te 3GB. Jeśli tak to oferta wydaje się w porządku.
Loczek - Wto Sty 25, 2011 03:05

Jeśli te 3GB są dla ciebie optymalne to wybierz się do najbliższego salonu i zweryfikuj informacje uzyskane od konsultanta telefonicznego. Jeśli pracownik salonu naziemnego stwierdzi, że jest ro możliwe to będziesz wiedział na czym stoisz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group