To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG dla kobiety

bartoll90 - Pon Lut 28, 2011 15:09
Temat postu: LG dla kobiety
Mam do Was pytanie,który model bedzie odpowiedni dla moej drugiej połówki - czas DNia Kobiet coraz blizej,a ja jej obiecałem fonik.Pomóżcie ;)
błono - Pon Lut 28, 2011 17:39

Wszystko zależy od tego jaki masz fundusz, który chcesz przeznaczyć na zakup telefonu i mniej więcej opis jakie powinien mieć funkcje, jak to napiszesz to łatwiej będzie doradzić!
ziomiwan - Wto Mar 01, 2011 12:35

Z najniższej półki LG Bali, KF750 Secret.
Tańszy też LG KM570
Z nieco wyższej LG Swift GT540
Jeszcze troszkę drożej LG GD900 Crystal
LG P500
LG BL40

Wszystkie są całkiem niezłe w swojej klasie.

Janka5 - Śro Mar 02, 2011 20:30

Chyba te LG to dobre telefony skoro tak wiele osób je poleca?
Chciałabym mieć ładny, cienki, dotykowy z długo trzymającą baterią i WiFi :)

ziomiwan - Śro Mar 02, 2011 23:16

BL40 jest cienki ładny i kobiecy ;) .
Ekierka - Czw Mar 03, 2011 19:27

LG T310 też dość kobieco wygląda, ma zmienną obudowę, wiec można sobie dopasować :)
Choc w sumie to rzecz gustu.



Janka5, a do jakiej kwoty?

błono - Czw Mar 03, 2011 20:06

Janka5 napisał/a:
Chciałabym mieć ładny, cienki, dotykowy z długo trzymającą baterią i WiFi :)


Z wiedzy jaką posiadam w Twoje wymagania wpisuje się P500 - ma WiFi, grubość to tylko 13.3 mm, a czas czuwania telefonu według producenta wynosi do 700 min, a czas rozmów do 480 min

Janka5 - Pią Mar 04, 2011 10:47

Dokładnie, ma być kobiecy :) Dużo tego jest....
Widziałam gdzieś, czytałam o tym P500 i myślę, że najbardziej by mi odpowiadał.Posiada chyba wszystko czego potrzebuję :)
Jesli ktos z Was go posiada to chciałabym jeszcze poznać Waszą opinię :)
Dzięki

bartoll90 - Śro Kwi 27, 2011 18:50

Ostatecznie padło na T310
CO wazne jest cienki bo ma tylko 11.9 grubości ,a wiadomo ze te cegiełki ciezkie juz przeszły do lamusa ;)
Poza tym uwazam ze telefon przypadł jej do gustu.

Janka5 - Śro Kwi 27, 2011 21:58

To też fajnie wybrałeś, ten telefon ma moja kuzynka i jest zadowolona.
A ja ostatecznie wybrałam P500 i tez jestem bardzo zadowolona. Telefon spełnia moje wszystkie oczekiwania. Nie ma na razie żadnych minusów :)

błono - Czw Kwi 28, 2011 08:37

P500 jest dość zaawansowany technologicznie, poza tym mnie podoba się to że ma Wi-Fi w dobie internetu taki telefon jest najlepszym wyborem, nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować jakiejś informacji, sama niejednokrotnie złapałam się na tym że potrzebowałam jakiejś informacji i zamiast poradzić sobie samemu to obdzwaniałam znajomych żeby złapać tego który aktualnie posiada dostęp do internetu, a z takim telefonem co ma Wi-Fi mamy też o jeden problem mniej.
Ekierka - Pią Kwi 29, 2011 12:33

Gratuluje wam wyboru. Oba telefony są dobre, zależy kto czego potrzebuje w fonie.
błono - Pią Kwi 29, 2011 12:50

Oczywiście ze telefon to typowo indywidualna sprawa, każdy wybiera taki jak mu się podoba i taki który ma funkcje które nam się podobają, dlatego każdy z nas ma inne zdanie na temat tych samych modeli bo każdy ma inne oczekiwania wobec innych modeli.
ziomiwan - Pią Kwi 29, 2011 22:46

Otóż nie. Funkcje i oczekiwania to nie wszystko ;) . Ale to zbyt szeroki temat aby go teraz tu wyjaśnić od A do Z ;) .
Janka5 - Wto Maj 10, 2011 19:05

Dowiedziałam się co nie co o najnowszym modelu LG Swift Black, idealny dla kobiety bo to jeden z najlżejszych 109g i najcieńszych 9,2mm telefonów z wyświetlaczem 4 calowym. Słyszeliście już może o nim?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group