To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG dla kobiety

błono - Śro Maj 11, 2011 10:03

Tak słyszałam już o nim, jednak mnie bardziej zaintrygowało w tym modelu to, że LG Swift Black to pierwszy na świecie telefon, w którym zastosowano standard Wi-Fi Direct™. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami z Wi-Fi jak np. między TV, projektorem, czy drukarką bez potrzeby zastosowania oddzielnego routera lub Access Point.
Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadacz tego telefonu ma możliwość nawiązania połączenia – za pośrednictwem tradycyjnej sieci Wi-Fi lub bez niej (z innymi urządzeniami Wi-Fi) w celu udostępniania danych, synchronizacji urządzeń, wyświetlania i drukowania treści.

Janka5 - Śro Maj 11, 2011 21:17

Wow... :) Każdy z ich kolejnych modeli jest ciekawszy, czym jeszcze nas zaskoczą ;) . Fajne te funkcje, taki chyba bardziej biznesowy jest ten nowy Swift ?
Ekierka - Czw Maj 12, 2011 10:32

Też mi się wydaje, ze biznesowy. Podoba mi się ten telefonik, a szczególnie co ja zawsze podkreślam duża żywotność baterii :mrgreen:
błono - Czw Maj 12, 2011 10:47

No biznesowy to on jest na maxa, tutaj możesz poczytać więcej o jego funkcjach http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1c4a2
ziomiwan - Czw Maj 12, 2011 23:48

błono- co rozumiesz przez słowo "biznesowy"? ;)
To o czym pisałaś wcześniej już zostało zastosowane w kilku innych modelach m.in. Samsunga nie pamiętam czy pod taką nazwą czy inną ale działającą na podobnej zasadzie czyli coś jakby bluetooth o zwiększonych możliwościach.

bartoll90 - Pon Maj 23, 2011 13:27

No pewnie biznesowy to taki który łatwo zintegrowac z pocztą,emailem,ma mozliwosc rozmowy koferencyjnej,tworzenia notatek...Ja to tak rozumiem taka funkcje telefonu.
błono - Czw Maj 26, 2011 11:38

Dokładnie o to chodziło, LG Swift Black jest pierwszym na świecie telefonem, w którym zastosowano standard Wi-Fi Direct™. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami z Wi-Fi jak np. między TV, projektorem, czy drukarką bez potrzeby zastosowania oddzielnego routera lub Access Point.
LG Swift Black oferuje szereg funkcji, które pozwalają na łatwy i szybki dostęp do treści multimedialnych umieszczonych w Internecie, jak również bezpośredni dostęp do wiadomości SMS i e-maili oraz nieodebranych połączeń z poziomu zablokowanego ekranu. A to wszystko jest niezbędne np. takiemu zabieganemu biznesmenowi.

Janka5 - Sob Cze 11, 2011 17:14

Funkcje ma super, mam nadzieję, że jest prosty w obsłudze :) Ciekawa jestem jakie bedą pierwsze opinię uzytkowników tego właśnie modelu.
bartoll90 - Nie Cze 12, 2011 12:20

Ja mysle ze teraz po takiej wiadomości ,ze najnowszy smartfon LG OPTIMUS 2X występujący w Polsce o nazwie LG Swift 2X został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako pierwszy na świecie telefon z dwurdzeniowym procesorem-nie powinniśmy sie zastanawiac nad telefonami LG.
Janka5 - Pon Cze 13, 2011 15:18

A już na pewno nie nad 2x :) Ciekawe czy nowy swift black zdobędzie jakąś nagrodę, przecież też ma niezłe funkcje no i ten jasny wyswietlacz.
ziomiwan - Wto Cze 14, 2011 18:18

Za co nagrodę??....
LG o którym mowa wyżej został wyróżniony, ponieważ firma LG jako pierwsza użyła dwurdzeniowego procesora. Nic więcej.
LG to świetna firma, lepsza niż nokia, ale jeszcze troszkę im brakuje do jakości jaką posiadają telefony Samsunga.
Ale pomału pomału i może im się uda osiągnąć doskonałość.

A swift black niema za co zgarniać jakichkolwiek nagród...

błono - Czw Cze 16, 2011 13:16

ziomiwan napisał/a:
Za co nagrodę??....

poniżej masz link do całego artykułu
http://www.telepolis.pl/news.php?id=21825

Janka5 - Czw Cze 16, 2011 17:52

Kolega pyta sie za co Swift Black ma dostać nagrodę :)
A choćby i za to, że ich telefon ma najjaśniejszy ekran wśród innych dostępnych modeli na rynku :)

błono - Pią Cze 17, 2011 10:08

Albo chociażby za to, że LG Swift Black jest pierwszym na świecie telefonem, w którym zastosowano standard Wi-Fi Direct™. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie przesyłanie dużej ilości danych pomiędzy różnymi urządzeniami z Wi-Fi jak np. między TV, projektorem, czy drukarką bez potrzeby zastosowania oddzielnego routera.
bartoll90 - Pią Cze 17, 2011 10:40

ziomiwan napisał/a:
Za co nagrodę??....
LG o którym mowa wyżej został wyróżniony, ponieważ firma LG jako pierwsza użyła dwurdzeniowego procesora. Nic więcej.
LG to świetna firma, lepsza niż nokia, ale jeszcze troszkę im brakuje do jakości jaką posiadają telefony Samsunga.
Ale pomału pomału i może im się uda osiągnąć doskonałość.

A swift black niema za co zgarniać jakichkolwiek nagród...


A pokaz mi która z firm nawet jesli juz tak piszesz zostala wyróżniona taka nagroda za telefon ?
Nie mogłem znalezc informacji bo prawdopodobnie żadna...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group