To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG dla kobiety

Ekierka - Pią Cze 17, 2011 19:28

Oj tam nie moga ciągle zgarniać nagród żeby nie popaść w zachwyt :mrgreen: Przeciez wszyscy czekamy na coraz nowsze i lepsze telefonu :mrgreen:
ziomiwan - Sob Cze 18, 2011 19:31

Ale bezmyślnie piszecie te posty...

Nie jest pierwszym telefonem w którym zastosowano tą technologię błono.
Nie zasługuje na nagrodę za nic. W przeciwnym razie Samsung powinien cały czas otrzymywać nagrody, a to za ekran AMOLED, a to za własny system operacyjny, a to za nowe procesory, itp. itd.
Macie dziwny tok rozumowania.

Nie uważam, że LG jest złe, wręcz przeciwnie. Jednakże, bardzo przesadzacie, podnieciliście się jednym, góra dwoma modelami i na tym koniec. Ja pamiętam wiele ich poprzedników ;) tak jak i konkurencji.


Nie mniej jednak temat zszedł ze swojej ścieżki jaką jest "LG dla kobiety". I tego proszę się trzymać.

błono - Wto Cze 21, 2011 12:40

ziomiwan napisał/a:
Nie jest pierwszym telefonem w którym zastosowano tą technologię błono.

To podaj mi innego producenta, który stosuje w swoich komórkach tę technologię, może się czegoś dowiem czym nie wiem.

ziomiwan napisał/a:
W przeciwnym razie Samsung powinien cały czas otrzymywać nagrody, a to za ekran AMOLED, a to za własny system operacyjny, a to za nowe procesory, itp. itd.

A jednak nie dostał, ciekawe dlaczego?

ziomiwan - Czw Cze 23, 2011 17:49

błono- bezmyślność Twoich postów sięga najwyższych (albo najniższych) szczytów...
Zastanawia mnie Twój wiek który może wszystko wytłumaczyć.

Brak zdolności czytania ze zrozumieniem, brak zdolności przemyślenia przeczytanego tekstu, brak zdolności zastanowienia się nad napisaniem postu daje właśnie takie wyniki jakie prezentujesz....

Tutaj nieco poważniejszy test telefonu:
http://komorkomania.pl/20...est-cz-1-sprzet

Janka5 - Czw Lip 14, 2011 12:58

Tak czy siak, możemy śmiało proponować te nowe telefony LG dla kobiet... I nie tylko :)
Począwszy od np. GT540, P500 Plus po te najnowsze Swift 2X, Black i 3D, uważam, że są to bardzo zaawansowane modele z ciekawymi funkcjami i każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

błono - Czw Lip 14, 2011 13:26

No cóż ziomiwan - chyba trochę sam zapędziłeś się w kozi róg, twój post jest bezproduktywny, nic nie wnosi do sprawy, oprócz krytykowania innych nic mądrego nic odkrywczego nie napisałeś, a już na pewno nie jesteś partnerem do rozmowy nt. telefonów komórkowych, więc może zachowaj swoją wielkość dla siebie i nie narażaj innych użytkowników tego fora na ciągłe czytanie twoich krytycznych wobec wszystkich i wobec wszystkeigo postów.
Ekierka - Nie Lip 17, 2011 13:54

Janka5 napisał/a:
Tak czy siak, możemy śmiało proponować te nowe telefony LG dla kobiet... I nie tylko :)

Dokładnie, mi jako kobiecie bardzo podobają się LG, sa takie stylowe. Choc czasem sie zastanawiam jakby wyglądały gdyby miały jeszcze inne obudowy

Janka5 - Nie Lip 17, 2011 19:51

Fakt, fajnie wyglądałyby w innych kolorach, np. w białym :) Osobiście podobają mi się białe obudowy.
Ekierka - Pon Lip 18, 2011 19:37

a to mi zaś czarno-czerwone
albo telefony ze wzorkami

ziomiwan - Pon Lip 18, 2011 22:41

błono- nie moja wina, że pierdoły wypisujesz ;) .

A co do wersji kolorystycznych to rzeczywiście powinni przynajmniej dwa kolory wydawać, czarny i biały, ewentualnie czarny z czerwonymi akcentami.

błono - Wto Lip 19, 2011 13:07

Z tego co wiem to w przypadku LG model T310 ma wymienne obudowy, jeśli chodzi o pozostałe modle to niestety nie ma takiej opcji, jak na razie, ale może wspólny apel coś wskura u producenta :)
Ekierka - Wto Lip 19, 2011 17:18

To, ze T310- ma zmienne obudowy to wiem, ale przałyby się też zmienne obudowy w lepszych modelach. Może kiedyś sie doczekamy :)
ziomiwan - Wto Lip 19, 2011 21:51

W bardziej zaawansowanych urządzeniach nie spodziewałbym się wymiennej obudowy. Dlaczego? Dlatego, że producent nie pozwoli sobie na rozkładanie urządzenia w celu wymiany obudowy. Nowoczesne telefony są w środku tak upchane i złożone na styk, że mogą zajmować się tym niemal tylko specjaliści.
Jednak nie zmienia to faktu, że już gotowe słuchawki powinny być dostępne chociaż w dwóch wersjach kolorystycznych.

Janka5 - Śro Lip 20, 2011 20:43

Szkoda, znudziły mi się czarne i srebrne telefony. Chociaż czarne wyglądają elegancko :) Ale mimo wszystko teraz chciałabym mieć biały... chyba ;)
błono - Czw Lip 21, 2011 11:01

No to poszperaj po necie i na pewno znajdziesz białe LG, jeśli nie możesz dostać wybranego modelu na polskim rynku, to na pewno można taki telefon ściągnąć z zagranicy, no niestety trudno to przyznać ale nie zawsze wszystkie fajne modele trafiają na polski rynek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group