To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG T300

raven-kt - Sob Mar 12, 2011 18:01
Temat postu: LG T300
Witam. Poszukuje menu pl do tel LG T300. czy ktoś wie czy można gdzieś to znaleźć
bartoll90 - Śro Kwi 27, 2011 19:51

A patrzyłes na stronce LG ?
Ja sam ostatnio zakupiłem ten telefon kobiecie.
Jak masz jakies pytania to moze uda mi sie odpowiedziec...

błono - Czw Kwi 28, 2011 09:44

Możesz też zadzwonić na infolinię LG, sama niejednokrotnie do nich dzwoniłam i pomagają bez problemu jeśli ma się jakieś kłopoty z telefonem, poza tym fajnie ze nie trzeba nigdzie wychodzić zęby poprosić o pomoc bo można znaleźć pomoc nie wychodząc z domu.
bartoll90 - Czw Maj 26, 2011 08:55

Przez infolinie poinstruuja co robic ?
Nie wiedziałem ze jest taka mozliwosc...ale dobrze wiedziec na przyszłośc.

błono - Czw Maj 26, 2011 11:06

Nie wszystkie firmy telekomunikacyjne mają taką możliwość, ale akurat Ci którzy mają telefon LG mają to szczęście, że posiadają możliwość skorzystania z pomocy infolinii!
ziomiwan - Sob Cze 04, 2011 17:29

Wystarczy pomyśleć, a nie trzeba nigdzie dzwonić.
Wchodzisz na stronę LG i szukasz co Ci trzeba.

bartoll90 - Nie Cze 12, 2011 12:22

błono napisał/a:
Nie wszystkie firmy telekomunikacyjne mają taką możliwość, ale akurat Ci którzy mają telefon LG mają to szczęście, że posiadają możliwość skorzystania z pomocy infolinii!


I tak w sumie powinno być,zeby firmy miały takie profesjonalne podejscie wlasnie jesli chodzi o klientów i mozliwosc zgłaszania jakis wad telefonu.

ziomiwan - Wto Cze 14, 2011 18:20

Wady telefonów zgłasza się tylko i wyłącznie drogą reklamacyjną wysyłając telefon DARMOWYM KURIEREM wprost do firmy, następnie telefon w ciągu 48h jest znów u nas.

Nie widzę sensu tego o czym wyżej rozprawiacie. To nie potrzebna strata czasu i pieniędzy na dzwonienie.

Anonymous - Pią Paź 17, 2014 14:48

Widziałem gdzieś ostatnio ten tel w sklepie - i był tel z najbardziej prostokątnym ekranem jaki widziałem :wink: długi i wąski :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group