To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Blokada tel w Orange?

sacred - Czw Wrz 07, 2006 20:56
Temat postu: Blokada tel w Orange?
Mam małe pytanko do Was. Moja dziewczyna ma telefon w Orange, na abonament. Mają jej zablokować konto, ponieważ nie zapłaciła rachunków:(. Czy w związku z tym, będzie mogła nadal odbierać rozmowy i otrzymywać SMS?? Proszę o szybką odpowiedź.
maraqja22 - Pią Wrz 08, 2006 14:37

to zalezy ile dni jest po terminie. Najpierw Orange blokuje polaczenia tylko wychodzace :sad: , przed zablokowaniem telefonu powinna otrzymac sms-a o tym ze polaczenia zostana zablokowane jezeli nie oplaci fv do jakiegos terminu, a nastepnie otrzymuje sms-a z wiadomoscia, ze polaczenia wlasnie zostaly zablokowane. Takze bez problemu bedzie mogla odbierac polaczenia przychodzace oraz sms-y. Co do blokady polaczen przychodzacych przy nieoplaconej fv to nie wiem kiedy i czy nastepuje. Pozdrawiam :lol:
telemaniak83 - Sob Wrz 30, 2006 11:37

Trwa to chyba kilka miesięcy zanim zupełnie zablokują, ale po Co jej taki telefon z którego nie da sie zadzwonić :mrgreen:
mistall - Pią Lis 03, 2006 15:01

po to , zeby odbierac wiadomosci, cos a'la pejdżer :P
JuuL - Sob Wrz 20, 2008 21:21

telemaniak83 napisał/a:
Trwa to chyba kilka miesięcy zanim zupełnie zablokują, ale po Co jej taki telefon z którego nie da sie zadzwonić :mrgreen:


Opowiem wam śmieszną historię. Mam dwie koleżanki (siostry), którym z tego prostego powodu, że nie pracują telefony na abonament w Orange wzięła na siebie matka dziewczyn. Nie wiem na jakich zasadach wzięła im ona te telefony ale wiem, że okres rozliczeniowy kończył im się w różnych terminach. I teraz najlepsze: Zdarzyło się raz, że jedna z nich (ta, której okres rozliczeniowy kończył się wcześniej) nie opłaciła w terminie rachunków a kiedy przyszło do blokady aparatu... OPERATOR ZABLOKOWAŁ OBA TELEFONY HEHEE!!

darkgee - Nie Wrz 21, 2008 08:47

Nie wiem czy to śmieszne. Raczej udawania to, ze Orange ma klientów głęboko gdzieś i nie dba o dokładne sprawdzenie, czy wszystko robią dobrze.
ziomiwan - Nie Wrz 21, 2008 20:30

Tak jak już większość ludzi na forum pisała (w tym ja) "ORANGE to wielka kupa i mega porażka" .
Pozdrawiam

Ricky - Pon Wrz 22, 2008 11:29

Nie wiem skąd zdziwienie???
Zadłużenie jest na koncie a nie na telefonie - operatora nie interesuje telefon...

ziomiwan - Pon Wrz 22, 2008 17:34

Dwa numery. Co ma jeden numer do drugiego?? Nic.
Pozdrawiam

skarab - Sob Wrz 27, 2008 12:31

i tu sie mylicie jeden numer do drugiego ma sporo.... matka musiala wziasc te telefony na siebie oba, co za tym idzie ona jest ich wlascicielka i odpowiada za rachunki....skro nie zaplacila jednego to logiczne jest ze zablokuja i drugi numer aby nie narazac siebie na dalsze koszta czytaj dlugi gdyby zdazyla sie sytuacja ze i za drugi osoba nie ma zamiaru zaplacic ....

pozdro

ps

a co do tego ze orange to syf to sie zgadzam w 100%, choc dawno dawno temu popa mialem i mi sie podobal :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group