To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Dziwnie wysoki rachunek za telefon

Katka - Czw Kwi 14, 2011 13:37

Hehe... czyli jednak lokalna prasa nie jest tak dobrym miejscem do poszukiwań ;-) Zleć to do tego serwisu - nawet jeśli pojawią się jakieś oferty to przecież wcale nie musisz z nich korzystać...
haloxavi - Pią Kwi 15, 2011 12:12

Dobra nie czekam już dłużej. To http://szukajeksperta.com/ może szybciej mi kogoś znajdzie. Za chwilę wszystko dokładnie opisze i będę czekał. Lokalna prasa nic, więc może przynajmniej internet tutaj zadziała.
Katka - Pon Kwi 18, 2011 16:22

Powinni ci już odpowiedzieć - to raczej szybko jest załatwiane. Bardzo dziwne, że nikt z lokalnej pracy się nie odezwał. Przecież ludzie szukają takich jednorazowych zleceń...
haloxavi - Wto Kwi 19, 2011 14:49

Szczerze mówiąc to jestem w ciężkim szoku. Kiedy jeszcze kilka lat temu umieszczałem jakieś ogłoszenie w sieci to odzew był tak duży, że się odechciewało odbierania telefonu, a tu proszę. Może ludzie mają za dużo pracy... Co do tego serwisu to zgadza się - już w poniedziałek rano miałem do dyspozycji eksperta. Na razie umówiliśmy się na spotkanie. Ma zerknąć mniej więcej jak to wygląda i podać stawkę. Ogólne warunki - całkiem przyzwoite.
Katka - Czw Kwi 21, 2011 16:24

Chyba fachowcy przyzwyczaili się już do szukania zleceń przez internet W sieci łatwiej i nie trzeba wydawać codziennie kasy na gazetę lokalną, a ogłoszenia pojawiają się codziennie. Z tego może to właśnie wynikać
haloxavi - Wto Kwi 26, 2011 14:47

Witam po świętach ;-) Jestem już po spotkaniu i diagnozie. Efekt był dla nas zaskakujący. Nie mogę podawać zbyt wielu szczegółów bo sprawa trafi do sądu. Staliśmy się ofiarami oszustwa. Fachowiec doskonale zna się na rzeczy - prawdziwy specjalista!
ziomiwan - Wto Kwi 26, 2011 21:00

No to super. W takim razie napisz co i jak gdy już będzie po wszystkim.

Ważne, że się udało znaleźć powód.

Katka - Czw Kwi 28, 2011 19:58

Cieszę się, że mogłam pomóc. Napisz tylko czy próbował was oszukać ktoś znany np. sąsiad, czy ktoś przypadkowy? Kurde, co w tym kraju się dzieje? Nawet swojego łącza telefonicznego trzeba pilnować ;/
haloxavi - Pią Kwi 29, 2011 20:19

Przypadkowy to ktoś nie był - znają się na rzeczy i szukali frajerów. Gdyby rachunek był dwa razy wyższy to pewnie byśmy to przeboleli, ale to co zrobili było przesadą. Nie wiem czy trafią za kratki, ale na pewno zawiasy z tego będą mieli.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group