To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG Swift BLACK

bartoll90 - Pon Maj 23, 2011 12:28
Temat postu: LG Swift BLACK
Widzieliście już ten telefon ?Jakie wrazenia ?
Mnie sie strasznie podoba,czekam tylko na mały spadek cenowy,ale telefonik pierwsza klasa...

Janka5 - Pon Maj 23, 2011 18:28

Widziałam ten model w necie, to było porównanie wyświetlacza tego swifta z telefonami różnych firm i różnica była duża, najlepiej wypadł swift Black, wyświetlacz był najjaśniejszy a obraz bardzo czytelny i wyraźny.
Ekierka - Czw Maj 26, 2011 07:17

Mi wspominała o nim koleżanka, w pierwszym momencie nie chciałam uwierzyć, ale w sumie to nie powinno byc zaskoczeniem, dzis tak szybko wszystko się rozwija.
A Telefon niczego sobie, po opisie widać ile ma fajnych funkcji.

bartoll90 - Czw Maj 26, 2011 07:54

Znalazłem sobie takie porówanie tego telefonu z innym i nie mam więcej pytań
http://www.chip.pl/artyku...k?b_start:int=0

błono - Czw Maj 26, 2011 10:09

Od razu widać, który telefon jest najlepszy, nawet laik dostrzeże różnice między wyświetlaczem LG a pozostałymi.
Ekierka - Sob Maj 28, 2011 19:56

bartoll90 napisał/a:
Znalazłem sobie takie porówanie tego telefonu z innym i nie mam więcej pytań
http://www.chip.pl/artyku...k?b_start:int=0

Bardzo fajne porównanie. I pomocne dla tych co się jeszcze wachają :wink:

błono - Pią Cze 03, 2011 11:35

Bez dogłębnej analizy widać, który telefon prezentuje się w tym zestawieniu najbardziej kusząco
bartoll90 - Pią Cze 03, 2011 12:02

A wiecie moze ile kosztuje teraz to cudo ?
Pewnie nie nalezy do tanich ?

ziomiwan - Sob Cze 04, 2011 16:36

Ależ bzdurny test... Tzn nie test, a hmmm... Sam nie wiem jak to nazwać.
A jeśli ktoś z Was uważa, że ten LG jest lepszy niż Galaxy SII to gratuluję...

błono - Pon Cze 06, 2011 09:40

bartoll90 napisał/a:
A wiecie moze ile kosztuje teraz to cudo ?
Pewnie nie nalezy do tanich ?

Znalazłam go chyba w najatrakcyjniejszej ofercie http://www.oleole.pl/tele...805a62c6dc6ca1b

I powiem szczerz, że spodziewałam się wyższej ceny

Ekierka - Śro Cze 08, 2011 15:38

błono napisał/a:


I powiem szczerz, że spodziewałam się wyższej ceny

to tak samo jak ja, tym bardziej, że 2x jest droższy

Janka5 - Sob Cze 11, 2011 16:36

ziomiwan napisał/a:
Ależ bzdurny test... Tzn nie test, a hmmm... Sam nie wiem jak to nazwać.
A jeśli ktoś z Was uważa, że ten LG jest lepszy niż Galaxy SII to gratuluję...


A dlaczego uważasz, że ten test jest bzdurny? Bo nie możesz uwierzyć, że Lg jest w tej chwili lepszy od Samsunga :) Przecież widać tam, który z tych modeli ma najbardziej wyraźny, jasny i czytelny wyswietlacz.

ziomiwan - Wto Cze 14, 2011 17:27

Dlaczego bzdurny? Bo w ten sposób nie sprawdza się jakości, ani parametrów, to test laika który nie ma pojęcia o tym, że pod różnym kątem robiąc zdjęcie wychodzi nam różna jasność wyświetlacza.
Ponadto, chyba nie widziałaś nigdy Super AMOLEDa na żywo co? ;) Skoro wierzysz w to, że wygląda jak na tym zdjęciu to się grubo mylisz ;) .

błono - Czw Cze 16, 2011 12:13

No ale powiedzmy szczerze, która z kobiet kupująca telefon zna się na wszystkich parametrach, no chyba tylko garstka, dlatego uważam, że test jest w pełni uzasadniony bo to mają być porównania dla przeciętnego użytkownika, a nie dla specjalisty z zakresu technologii telefonicznej.
Janka5 - Czw Cze 16, 2011 16:58

No chyba Ci, którzy przeprowadzali ten test wiedzieli co i jak robią :) Do mnie ten test jak najbardziej przemówił i wyświetlacz nowego Swifta Black jest najlepszy :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group