To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - obecna oferta operatorow

tulalala - Wto Maj 31, 2011 19:29
Temat postu: obecna oferta operatorow
jak oceniacie obecne oferty operatorów
Ostatnio dużo zmian na rynku telekomunikacyjnym, zmiany w
plusie, zakup ery...ciekaw jestem jak oceniacie obecne oferty
operatorów, czy są jakieś zmiany na plus porównując z zeszłym rokiem?

ziomiwan - Sob Cze 04, 2011 17:33

Dobrze oceniam.
warka - Śro Cze 08, 2011 14:35

Faktycznie w ostatnim czasie pojawiło się sporo zmian i to niemal u każdego operatora.
Dość głośno teraz o zmianach związanych z Erą/T-mobile , ale w pozostałych sieciach też sporo się dzieje. Jeśli chodzi o Orange to wprowadzili nowości sprzętowe do bussines everywhere (netbook samsung NC110 ), do tego oferty przeznaczone dla pre-paidowców (m.in wspólna orbita) etc. Nie wiem jak w iplusie, ale przypuszczam że niebawem też pojawi się coś nowego. Dla mnie zmiany zdecydowanie na plus.

harnas - Wto Cze 28, 2011 01:09

Era już dawno została zakupiona, a teraz przeszła tylko rebranding + weszły dodatkowe usługi, czyli tani roaming i międzynarodowe, dostępne dotąd tylko w ofertach Heyah. Niektóre z ostatnich zmian w ofertach innych operatorów jest wywołanych właśnie rebrandingiem ;)
warka - Pią Lip 08, 2011 14:41

Jeśli chodzi o roaming to chyba u wielu operatorów pojawiły się zmiany, nie tylko w T-Mobile. W planach optymalnych Orange też obniżyli stawki na połączenia do krajów UE.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group