To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Brak możliwości wykonywania połączeń

mrozik - Sob Cze 25, 2011 18:37
Temat postu: Brak możliwości wykonywania połączeń
Witam!
MAm taki problem, od kilku dni nie mogę wykonywać połączeń z telefonu stacjonarnego, ani na stacjonarne, anie komórkowe. W TP stwierdzili, że mam widocznie u kogoś innego mam te rozmowy, a mi nic o tym nie wiadomo.
Telefon mam po teściowej, która nie żyje od kilku lat, wiem, że miała jakieś umowy z tele2, ale netia twierdzi, że sprawa zamknięta. Nie dostaję od nikogo żadnych listów z rachunkami ani nic takiego.
Co zrobić?

ziomiwan - Pon Cze 27, 2011 22:02

Zaraz zaraz. Nie otrzymujesz żadnych rachunków??
Jeśli nie to oznacza tyle, że nie masz umowy z żadnym operatorem, a jakaś tam umowa wygasła.

Jeśli jednak masz, bo po tym co piszesz wnioskuję, że wcześniej mogłeś dzwonić, to znajdź ostatnią fakturę którą opłaciłeś telefon stacjonarny i zobacz kto jest Twoim operatorem.
Bo przecież jakoś płaciłeś za telefon prawda?

slawek09072 - Wto Lis 15, 2011 19:39

Pewnie miałeś usługę preselekcji na tej linii. Mógłbyś wykonywać połączenia gdybyś poprzedził numer prefiksem 1033 wtedy miałbyś połączenie przez TP, natomiast jeśli nie możesz rozmawiać normalnie pewnie jest jakiś problem u tego dostawcy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group