To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Reklamacja T-mobile tak tak

Dajanek - Śro Lip 13, 2011 21:19
Temat postu: Reklamacja T-mobile tak tak
Kilka dni temu próbowałem się dodzwonić do kolegi. Bez skutku. Raz nie było nawet sygnału, następnym razem nie odbierał. Następnego dnia chciałem skorzystać z telefonu i okazało się, że nie mam na koncie-karcie żadnych pieniędzy. Sprawdziłem billing okazało się, że poprzedniego dnia wykonałem dwa połączenia to wyżej wymienionego kolegi. Jednego za 39zł(prawie 1h) i minutę później(sic!) na kolejne 4 zł. Zgłosiłem reklamacje w t-mobile. Trwało to kilka dni, oddali mi te 4zł. Natomiast pozostałe 39 z pierwszego połączenia przepadło.
Kilka minut po tym jak drugi raz próbowałem się dodzwonić do kolegi dostałem od niego smsa z pytaniem co chciałem. Było to w czasie kiedy rzekomo rozmawiałem z nim przez telefon.
Moje pytanie - jakim cudem? Czy po prostu skasowała mnie poczta głosowa? Jeśli tak to czy wtedy istnieje możliwość by nr, do którego dzwonię wysłał mi smsa?

ziomiwan - Pon Lip 18, 2011 22:48

Zgłoś ponownie reklamację. Muszą zwrócić Ci pieniądze. Powołaj się na biling chociażby.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group