To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung Galaxy Note

halohalo - Pon Wrz 05, 2011 22:21
Temat postu: Samsung Galaxy Note
Samsung na IFA 2011 zprezentował telefon... a może już tablet z ekranem 5,3 cala o nazwie Galaxy Note

"Nadszedł dzień konferencji Samsung Unpacked, a wraz z nim premiera nowych produktów tego producenta. Zaprezentowano trzy nowe smartfony z systemem Bada 2.0, rewelacyjny tablet Galaxy Tab 7.7, który Kasia opisała w tym wpisie, oraz Samsung Galaxy Note – urządzenie łączące w sobie cechy zarówno nowoczesnego telefonu komórkowego, jak i niezwykle mobilnego tabletu.

Samsung Galaxy Note reklamowany jest jako członek zupełnie nowej kategorii urządzeń, które wypełnią lukę pomiędzy popularnym smartfonami oraz wydajnymi tabletami internetowymi. Patrząc na specyfikację Galaxy Note, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Samsung osiągnął swój cel. Obejmuje ona pojemnościowy 5.3-calowy ekran dotykowy HD Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wyprodukowany przez Samsunga dwurdzeniowy procesor 1.4GHz, aparat cyfrowy 8 MP, wideokamerę 2 MP, obsługę sieci komórkowej HSPA+ (z funkcją telefonu) oraz system Android Gingerbread z nakładką graficzną Samsung TouchWiz.

Samsung Galaxy Note, pomimo swoich sporych rozmiarów, jest niebywale cienki i lekki. Ma 9.65 mm grubości i waży 178 gramów.

Co więcej, Samsung Note sprzedawany będzie w zestawie ze specjalnym stylusem „S Pen”, który umożliwi tworzenie notatek, edycję obrazu wyświetlanego na ekranie oraz interakcję z kompletem dedykowanych mu aplikacji pokroju S-Memo i Virtual Whiteboard, które uprzyjemnią i ułatwią biznesowe zastosowanie urządzenia.

Szczegóły dotyczące ceny i daty wprowadzenia na rynek Samsung Galaxy Note nie są znane. Aby uprzyjemnić sobie oczekiwanie, obejrzyjcie poniższy film promocyjny."


Źródło:
www.tabletowo.pl



Dla mnie rewelacja, szczególnie wielkość ekranu, lekkość, wbudowany rysik... jedynie zastanawia mnie stemem Bada i jego funkcjonalność, popularność...

ziomiwan - Czw Wrz 08, 2011 16:36

System BADA mnie nie zastanawia. Ja już się przekonałem, że jest to rewelacyjny system i lepszego nie miałem w ręku. A widziałem już wszystkie. Szybkością działania i sprawnością bije na głowę iOS. Co prawda liczba aplikacji jest mniejsza, ale jak wiadomo ponad połowa tego co jest w appstore, andorid market to śmieci.
Ja znalazłem na BADE wszystko czego mi potrzeba.
Multimedialnie wymiata i niema lepszego systemu.

A co do samego telefonu. Hmmm ekran ogromny, ale telefon cieniutki jak na tą wielkość, a do tego Super AMOLED HD.
To prawdziwie biznesowy dotykowiec. Co do tego nie mam wątpliwości. Tablety 7cali są zbyt duże nawet dla biznesmena, a te 5,3'' jest idealne.
Idealne, ale z naciskiem na słowa "dla biznesmena".

Edytowałem, bo właśnie nie wiem czemu wspominamy o badzie skoro chodzi o telefon z andoridem ;) .

halohalo - Nie Paź 30, 2011 21:32

Są już te samsungi u nas dostępne :cool:
Cena od ok 2600 zł także jest z czego spadać , choć zapowiadali 3 tys. zł

ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:46

Cena nie jest tragiczna biorąc pod uwagę tak duży wyświetlacz w dodatku Super AMOLED i pozostałe podzespoły.
Będzie tanieć, za jakieś pół roku pewnie za 1900zł będzie można kupić.

Oglądałem filmiki z nim w roli głównej i muszę przyznać, że zapowiada się rewelacyjnie.

miloszlub - Pią Sty 06, 2012 13:23

gdzieś czytałem, że od tego rysika się jednak trochę ekran rysuje... ? może ktoś to potwierdzić lub zaprzeczyć bo zastanawiam się nad tym modelem
stefanek71 - Pon Mar 05, 2012 16:15

Ostro się widzę reklamują z tym modelem. W telewizji sporo reklam i nawet u nas na forum :cool:
ziomiwan - Czw Mar 08, 2012 16:18

Tutaj nikt go nie reklamuje.
Ot porostu ciekawostka i nowość.

slawek09072 - Wto Kwi 24, 2012 17:50

Witam

Od tygodnia jestem szczęsliwym posiadaczem tej hybrydy jak to niektórzy nazywają :) jednym słowem bajka, dużo lepszy od Iphona 4 S także jestem zadowolony z wyboru. Narazie poznaję sprzęt ale jego funkcje są wprost powalające ma wszystko co trzeba do pracy, zabawy, do przeglądania www, oglądania filmów coś pięknego :)

ziomiwan - Śro Kwi 25, 2012 12:51

Ostatnio sam zastanawiam się nad jego zakupem. Akurat stało się tak, że potrzebuję czegoś z dużym wyświetlaczem i rysikiem, Note wydaje się być idealny. Poczekam jeszcze troszkę, aż cena spadnie i kupuję.
halohalo - Sob Cze 02, 2012 22:27

Samsung sprzedał 7 milionów Galaxy Note
http://www.tabletowo.pl/2...ow-galaxy-note/

ładny wynik :cool:

ziomiwan - Wto Cze 05, 2012 22:36

Jednak coś jest w tym urządzeniu :) . Widziałem już nie jeden raz na żywo i robi wrażenie. Trzymałem w ręku i jest super ;) , oczywiście do obsługi dwoma rękoma, ale i tak jest ok.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group