To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki, który telefon - smartfon wybrać?

genzo - Sob Paź 08, 2011 10:09
Temat postu: Jaki, który telefon - smartfon wybrać?
Witam,
od jakiegoś czasu nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o telefony i smartfony więc pytam WAS drodzy forumowicze.

Który z niżej podanych telefonów polecacie (preferuje dotyk od qwerty). Interesuje mnie wszystko po trochu - aparat (kamera NIE), gps, wi-fi itp. i oczywiście brak lagów

HTC Wildfire,
LG GD Mini
LG P500 Swift plus,
Nokia C5-03
Nokia C3-00(01),
Nokia C6,
Samsung Galaxy mini,
Samsung Galaxy 551
Samsung 5330 Wave 533
Samsung Galaxy Gio,
Sony Ericsson X8, lub zylo,

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam

Ekierka - Nie Paź 16, 2011 10:08

Co do P500, bo posiadam.
Myślę, że to dobry telefon, ja nie narzekam
Ma wifi, androida 2.2, aparat 3,2mpix z autofocusem. Ekran duży 3,2 cale dotykowy, pojemnościowy, bardzo fajnie sie go używa, 256tys kolorowy. Bateria 1500mAh, czas czuwania 700h, mi trzyma 5-6 dni. Ma też GPS

darkgee - Nie Paź 16, 2011 14:32

Gdzieś mi umknął ten temat wcześniej...
Ja również mogę polecić LG P500. Z podanych telefonów ma najlepszą specyfikację. SE X8 i Galaxy Mini/551 są również dobre, ale X8 ma mniejszy fizycznie ekran, a Samsungi mają mniejszą niestandardową dla Androida, rozdzielczość ekranu.

błono - Wto Paź 18, 2011 14:14

rzeczywiście z zestawienia jakie przedstawiłeś p500 ma najlepszą specyfikację
błono - Wto Paź 18, 2011 14:15

rzeczywiście z zestawienia jakie przedstawiłeś p500 ma najlepszą specyfikację
ziomiwan - Czw Paź 27, 2011 21:04

Właśnie bardziej nastawiłbym się na Galaxy Gio.
OfSokol - Nie Paź 07, 2012 11:05
Temat postu: Telefon - jaki doradzicie?
Witam chcę sprzedać w lombardzie swój telefon Sony Ericsson C901 w lombardach jakich odwiedziłem najwięcej chcieli mi dać 90zł za niego...

I myślałem nad telefonem Samsung Wave 533 ponieważ bardzo mi się spodobał bo miał wysuwaną klawiaturę jak i na dotyk miałem możliwość go przetestować ale nie odpowiada mnie to że nie ma Androida

Jeśli macie coś podobnego do Samsung Wave 533 tylko z Androidem proszę o propozycje

EustachyMotyka - Pią Paź 26, 2012 10:08

Ja polecam SE NEO V sam mam i jestem bardzo zadwolony :)
lego40 - Nie Lis 18, 2012 15:24

EustachyMotyka napisał/a:
Ja polecam SE NEO V sam mam i jestem bardzo zadwolony :)


Zadowolony z jakiego powodu?

Zuma - Sob Sty 05, 2013 16:11

Może tak w ogóle na początek warto byłoby podać jaki budżet chciałbyś przeznaczyć na zakup nowego telefonu i ewentualnie wtedy doradzimy jakiś model. Inaczej będziemy poruszać się w różnych kwotach.
shadow51 - Nie Lut 03, 2013 18:31
Temat postu: Który telefon byłby najlepszy
WItam, mam taki problem otóż chce zmienic telefon ale nie wiem zbytnio na jaki sie zdecydowac. Lubię głośny telefon z dobrymi aplikacjami, grami i dobrym internetem. Pani z plusa zaoferowała mi 3 telefony i na jeden z nich musze sie zdecydować. Mam do wyboru : Samsun Galaxy AC2, Sony Xperia SOLA, LG Swift L7 Proszę o pomoc w ustaleniu który telefon jest najlepszy. Z góry dziekuje : D
Sadmar - Pią Lut 15, 2013 12:49

Dokładnie,podaj więcej szczegółów odnośnie budżetu bo jak piszesz SE NEO V to wydatek około tysiąca zł,wiec nie wiem czy autor może sobie na to pozwolić.
Sadmar - Pią Lut 15, 2013 12:52

Lg 7 możesz sobie darować jest naprawdę kiepski pod każdym względem,natomiast najlepszym z wyżej wymienionych będzie Xperia Sola lub Galaxy Ace 2.
zacny - Czw Kwi 18, 2013 16:15
Temat postu: Jaki telefon ?
Witam. Poszukuje telefonu do 500 zł.
mobilekk - Sob Maj 11, 2013 16:42

do 500zł można kupić całkiem przyzwoity telefon, napisz chodziarz czy interesują cię modele dotykowe czy wolisz np coś z klawiaturą qwerty z jakim systemem cokolwiek?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group