To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki, który telefon - smartfon wybrać?

BogdanW - Wto Maj 14, 2013 19:02

W tej cenie dobrym wyborem może być Samsung Galaxy Ace.
brazzers23 - Nie Cze 16, 2013 18:29
Temat postu: Jaki smartfon wybrać?
Który ze smartfonów wybrać?

SGS3,LG L9 czy LG 4XHD?

Douce - Pon Lip 01, 2013 23:28
Temat postu: Pomoc przy wyborze telefonu
Poszukuję jakiegoś funkcjonalnego telefonu. Moje głowne wymagania: wygodne pisanie sms, dobry aparat fotograficzny, bateria aby długo trzymała i przede wszystkim aby nie zacinał sie. Co byście polecili ? w cenie w okolicach 500 zł ?
maxon - Nie Sie 04, 2013 11:51
Temat postu: Potrzebna pomoc w wyborze telefonów
Witam serdecznie wszystkich użytkowników,

Założyłem ten wątek, ponieważ w mojej firmie zbliża się okresowa wymiana telefonów i właśnie otrzymałem od mojego dostawcy ofertę z następującymi telefonami:
Black Berry 9320
Huawei Ascend P1 LTE
LG Swift F5
LG Swift L3 II
LG Swift L3
LG Swift L5 II
LG Swift L5
LG Swift L7 II
LG Swift L7
LG Swift L9
Nokia 113
Nokia 206
Nokia 302
Nokia Lumia 520
Nokia Lumia 620
Samsung Galaxy Xcover 2
Samsung Galaxy Young
Samsung S5610
Sony Xperia E
Sony Xperia J
ZTE Blade 3

Nie jest to jakaś szalona oferta, ale myślę, że z WASZĄ pomocą coś mi uda się wybrać, ponieważ moja wiedza z zakresu smartfonów zatrzymała się na Nokii E52, a od tego czasu z tego co wiem dużo się zmieniło hehe :-) Tak więc muszę wybrać 3 telefoniki o następujących parametrach użytkowych:

1) do serfowania w internecie, głównie do dzwonienia i pisania sms, przydałaby się jakaś lepsza bateria i fajny wygląd, od czasu do czasu jakaś prosta gierka pokroju szachów :-) - w tej kwestii zastanawiałem się na LG L9 - dość ciekawy telefon na tle konkurencji, ale zbyt wiele o nim nie wiem, więc liczę na Wasze opinię o nim w stosunku do konkurencji! :-)

2) drugi telefonik ma służyć tylko do dzwonienia i pisania, od czasu do czasu pstryknięcia jakieś fotki, ale dla starszej osoby, więc NAJWAŻNIEJSZE, aby miał duże czcionki (lub możliwość ich ustawienia) i był nie jakaś wyjątkowo skomplikowany.

3) trzeci telefonik (w liczbie 5) potrzebuję sprzedać, więc interesuje mnie taki, za który mogę na Allegro lub gdzieś indziej najwięcej wziąć - w tej kwestii chyba L9 wypada dość korzystanie, ale liczę na jakieś praktyczne rady.

Z góry dziękuję Wszystkim, którzy pomogą mi w wyborze!

Pozdrawiam
maxon

halohalo - Nie Sie 04, 2013 21:56

osobiscie 3 x postawilbym na L9
maxon - Pon Sie 05, 2013 13:35

Bardzo zachecajacy jest ten L9, jednak czytalem ze sa z nim problemy w kwestii przenoszenia danych na karte pamieci? Czy ktos orientuje sie czy taki blad dalej wystepuje w ww telefoniku?

Poza tym zastanawia mnie kwestia wykorzystywania tego tel jako nawigacji, czy LG oferuje taka usluge bez koniecznosci korzystania z lacza internetowego, czy tez trzeba sie posilkowac zewnetrznymi programami, bo w przypadku Nokii dziala to swietnie :-)

kasiaw90 - Śro Sie 21, 2013 15:30

Również postawiłabym na L9. Mój brat ma ten telefon i nie kojarzę, aby borykał się z jakimkolwiek problemem odnośnie przenoszenia danych na kartę pamięci. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo zadowolony z tego telefonu.
badzio20 - Nie Paź 06, 2013 15:00
Temat postu: Pomoc w wyborze
Witam mam do was wielką prośbę, mam mieć wymianę telefonu i jest kłopot. Zastanawiam się który telefon wybrać. Do wyboru HTC ONE lub SONY XPERIA Z1 co wy polecacie?
Czaaplaaa - Pon Paź 07, 2013 22:39
Temat postu: Który Wybrać ?
Który smarftfon wybrac:
Galaxy Trend
Xperia J
Możecie dawać swoje propozycje ! :d

Emelde_pl - Czw Paź 24, 2013 15:06

Musisz podać zdecydowanie więcej szczegółów,głównie to jaki budżet posiadasz na zakup smartfona oraz na jakich funkcjach najbardziej Ci zależy,dopiero wtedy będziemy mogli coś doradzić. Z wyżej wymienionych lepszym modelem jest Xperia J.
Emelde_pl - Czw Paź 24, 2013 15:10

A na czym najbardziej Ci zależy? Bo moim zdaniem lepszym modelem z bardzo dobrym aparatem będzie Xperia Z1,cenowo bardzo zbliżony do HTC One .
natalia21 - Pią Paź 25, 2013 22:04
Temat postu: Pierwszy smarfon - pomocy!
Witam, proszę o pomoc w wyborze pierwszego smartfonu. Jestem niewymagającą użytkowniczką, nie oczekuje cudów, skupiam się głównie na pisaniu smsów, dzwonieniu, korzystaniu z gg i sporadycznym łączeniu się z Internetem.
Mam 3 swoje propozycje:
1) Nokia Lumia 510
2) LG Swift L5
3) Samsung Galaxy Ace II
Nie wiem, który byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, nie ukrywam też, że nie chciałabym przepłacać.. :)

Z góry dziękuję za pomoc!

jarek38 - Pią Paź 25, 2013 23:18

natalia21, Mam ace 2 od maja ,puki co jestem zadowolony. według mnie nie potrzeba nic więcej.

Polecam.

Na pewno sie nie zawiedziesz.

Deathy - Pią Lis 01, 2013 12:46
Temat postu: Kolejny smartfon - jaki??
Witam!

Obecnie posiadam smartfona Samsunga Galaxy S plus jednak jego czas juz dobiega końca, myśle teraz co tu wziasc nowego. Na oku mam HTC Desire 500 co powiecie moi drodzy o tym smartfonie? A moze doradzicie cos innego? Telefon chce wziasc w PLAYu w abonamencie ;)

halohalo - Sob Lis 02, 2013 17:21

w którym abonamencie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group