To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki, który telefon - smartfon wybrać?

Anonymous - Czw Sty 09, 2014 15:22

Ja też bym postawiła na Lumię. Jest prosta w obsłudze i stosunkowo wytrzymała.
modliszka1990 - Wto Sty 14, 2014 11:30
Temat postu: Re: Pierwszy smarfon - pomocy!
natalia21 napisał/a:
Witam, proszę o pomoc w wyborze pierwszego smartfonu. Jestem niewymagającą użytkowniczką, nie oczekuje cudów, skupiam się głównie na pisaniu smsów, dzwonieniu, korzystaniu z gg i sporadycznym łączeniu się z Internetem.
Mam 3 swoje propozycje:
1) Nokia Lumia 510
2) LG Swift L5
3) Samsung Galaxy Ace II
Nie wiem, który byłby dla mnie najbardziej odpowiedni, nie ukrywam też, że nie chciałabym przepłacać.. :)

Z góry dziękuję za pomoc!


jesli to twój pierwszy telefon to polecam Samsung Galaxy Ace II, dokładnie ten sam model poleciłam również małowymagającej koleżance i dokładnie został sprawdzony i w 100% się sprawdził. Nie robi jakiegoś szału jeśli chodzi o RAM ale jak nie smigasz all day w necie i nie będzies chciała grać w głodne ramu gry to sprawdzi się. Zdjęcia też robi przyzwoite. Polecam :)

szpila - Pią Lut 07, 2014 16:22
Temat postu: Który telefon wybrać ?
Witam mam pytanko który telefon jest lepszy który wybrać :
Samsung Galaxy Pocket GT-S5300 czy goclever quantum 4
Chyba ,że coś lepszego proponujecie do 300 zł.

halohalo - Śro Lut 12, 2014 12:05

może Alcatel One Touch Idol Mini?
coobraa2 - Nie Lut 23, 2014 10:55
Temat postu: ktory wybrac dylemat
jutro musze wziasc a od piatku niemoge sie zdecydowac [wymagan duzych niemam]
[mialem kiedys samsung galaxy gio(gt-s5660)

to tak do czego przewaznie do dzwonienia oczywiscie
1.zdjecia robic czasem film nagrac
2.muzyki posluchac
3.internet-bardzo zadko przewaznie moze gg czasami do kontaktu


i tak do wyboru mam
1.samsung galaxy trend i trend plus
2.galaxy young
3.sony xperia E
4.lg swift L5 II
5.huawei ascend G510
6.nokia asha 503

prosze doradzcie

halohalo - Nie Lut 23, 2014 22:34

Osobiście wybór ograniczyłbym do Samsunga trenda i chyba wziąłbym Plusa ma możliwość rejestrowania filmów HD i łączność 3G dla danych pobieranych do 21 Mb/s. Oraz bardzo przyzwoity duży 4 calowy ekran
Kac147 - Wto Lut 25, 2014 17:53

Witam, poszukuję nowego telefonu w cenie do około 600 zł, podstawowym wymaganiem jest dla mnie mały ekran, najlepiej nieprzekraczający 3,5". Telefon nie musi robić super zdjęć ani filmów, nie zamierzam też na nim grać ani słuchać muzyki, tylko przeglądać internet. Zależałoby mi na maksymalnej wydajności i solidności, naturalnie w granicach określonych przez cenę i rozmiar wyswietlacza. Co polecacie?
halohalo - Śro Lut 26, 2014 07:21

Na Windowsie poleciłbym Nokię Lumię 520 - niecałe 500zl

Na Androidzie LG Swift L5 II - też niecałe 500 zł

Kac147 - Śro Lut 26, 2014 10:23

A coś mniejszego? Oba mają 4", dla mnie to trochę za dużo. Co sądzisz o LG Swift L3 II?
halohalo - Śro Lut 26, 2014 19:12

jak do 600 zł to zastanowiłbym się nad:
Samsungiem Galaxy Ace Duos (na dwie karty)

emek - Pią Mar 28, 2014 22:35
Temat postu: Który tel wybrać?
Planuje zakup nowego tel, biorę pod uwagę:

- HTC Desire 500
- LG Swift L9 II
- LG F5
- Sony Xperia L

Telefon głownie używać będę do internetu, muzyki, jako nawigacji i pisania SMSów (dlatego z przykrością żegnam się z moją Xperią mini pro z QWERTY, ale może się do dotykowego przyzwyczaję). Najmocniej się zastanawiam między dwoma pierwszymi. LG L9 ma o wiele lepszy ekran ale widzę, że porównując baterię z HTC to niebo, a ziemia. Co byście polecili?

halohalo - Nie Mar 30, 2014 11:22

LG Swift L9 II właśnie ze względu na ekran
Sokhzyf - Pon Mar 31, 2014 15:06

Baterię zawsze będziesz mógł wymienić a z ekranem (choć to możliwe) miałbyś większy kłopot. IMHO lepiej w tym wypadku zdecydować się na lepszy ekran.
Patonator - Śro Maj 21, 2014 19:07
Temat postu: Prośba o PORADĘ
Witam,
potrzebuję zmienić telefon, wymagam od niego:
- przejrzystego wyświetlacza do czytania pdf i internetu
- aparatu o rozdzielczości większej niż 5 Mpx
- przystępnego audio
- wifi,
-dostępu do map
nie zależy mi specjalnie na opcjach, wykluczając standardowe jak kalendarz i budzik :)

Perfekcyjnie byłoby zmieścić się z wydatkiem w granicach 400 zł, jednak istnieje możliwość przekroczenia tej granicy :)
Zastanawiałam się nad Xperia X10 oraz Lenovo A820.

Masz inną propozycję? Coś polecasz?
Liczę na szybką pomoc :)

Pozdrawiam serdecznie
Pat :lol:

Baner3 - Pon Lip 28, 2014 16:04
Temat postu: Który Smartfon wybrać ?
Jestem w trakcie kupna telefonu. Przerzucam się z Nokia C3-01 na smartfona więc nie chce się zawieść na kupnie. Interesują mnie 2 telefony.. Sony Xperia T i Htc One X (Telefon używany). Który wypada lepiej ? Telefon będzie używany do słuchania muzyki, przeglądania internetu, robienia zdjęć, czasami jakaś gra :) Na który powinienem się zdecydować ? Max. budżet to 700 zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group