To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - HUAWEI IDEOS U8500

halohalo - Sob Paź 08, 2011 13:04
Temat postu: HUAWEI IDEOS U8500
Dostałem z PLAY-a do testów na 14 dni.

Przyznam, ze to mój pierwszy tel. z ekranem dotykowym, pierwszy z Androidem. Sam telefon robi na mnie pozytywne wrażenie, przeglądanie stron www bardzo przyjazne, internet działa szybko, ekran czuły...choć chyba osobiście wolałbym ekran z rysikiem i ekranem oporowym.
Niemniej jeszcze poćwiczę paluchy :wink:

Ktoś z was jeszcze go ma? Jakie macie wrażenia?

darkgee - Sob Paź 08, 2011 16:22

Kumpel również dostał go do testów i miałem okazję chwilę go poużywać. Przede wszystkim uderza bardzo stary i powolny procesor, który strasznie przeszkadza w używaniu tego telefonu. Gdyby nie ten procek, to mógłbym nawet polecić dla zaczynających zabawę z Androidem.
halohalo - Sob Paź 15, 2011 21:07

No i póki co nie przekonałem się do ekranu dotykowego, chyba jednak za bardzo przyzwyczaiłem się do tradycyjnej klawiatury. Niemniej sam w sobie ten HUAWEI IDEOS U8500 jak za taką cenę myślę, że jest ok
darkgee - Sob Paź 15, 2011 21:24

Napiszę coś więcej w temacie, jak dostanę swojego. Jeszcze do 11.11 muszę czekac :D
ziomiwan - Czw Paź 27, 2011 21:10

Również dostałem go i według mnie jest... tragiczny...
Strasznie powolny, wyświetlacz średniej jakości, dotyk działa bardzo słabo.
Zbyt długo trwa chociażby pisanie smsa na nim. Zdecydowanie jestem na nie.
Telefon bardzo słaby. Maksymalna cena to jakieś 250zł według mnie.
Swoją drogą bardzo podobny do LG GT540. Ale jeszcze wolniejszy od niego.
Zdjęcia to kompletna kiszka.

halohalo - Czw Paź 27, 2011 22:01

jak zdawałem w salonie to nawet nie byli zaskoczni i nawet zbytnio nie pytali dlaczego...przyzwyczaili się, że praktycznie wszyscy oddają :wink:
ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:50

Chyba nie rozumiem Twojego postu halohalo :) .
Ja wczoraj oddałem swojego, kilka dni wcześniej ;) .

kami - Sob Mar 10, 2012 12:20

Ktoś jeszcze testował ten telefon?
darkgee - Wto Mar 13, 2012 16:02

Miałem wątpliwą przyjemność testować ten telefon. W piątek odebrałem go z salonu, w poniedziałek odniosłem. Zwykłe napisanie SMS-a czy zadzwonienie gdzieś wymagało cierpliwości mnicha. Dziękuję za taki szajs.
ziomiwan - Wto Mar 13, 2012 21:39

Aż tak to nie. Nie przesadzajmy, ale fakt faktem, że bardzo kiepski.
W tej cenie można kupić coś o wiele lepszego.

cappadonna - Wto Sie 21, 2012 13:46

Jeśli można jak dostaliście go na test, ja go mam za 1zl i mi sie cholernie nie podoba, i z tego co wiem nie da rady go oddać czy się myle?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group