To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - znikaja pieniadze z konta:)

jubaba28 - Nie Paź 23, 2011 10:55
Temat postu: znikaja pieniadze z konta:)
Witam.
Dostalam ostatnio od meza xperie i mam z nia maly problem...tel jest na karte,doladowalam ostatnio za 15euro i w jeden dzien pieniadze zniknely.normalnie karta wystarcza mi na tydzien...zadzwonilam tylko 2 razy wiec to nie to.Nic nie sciagalam,nie korzystalam z internetu...Jakos nie bardzo wiem o co chodzi i co oznacza ikona literka h i dwie strzalki szukalam w instrukcji,ale nie udalo mi sie nic znalezc.Domyslam sie,ze chodzi jednak o przesylanie danych,ale nie wiem jak to wylaczyc..

ziomiwan - Czw Paź 27, 2011 20:58

Pieniądze zjadł internet. Telefony z androidem ze starszymi wersjami systemu mają tą bolączkę, że łączą się z internetem czy chcemy czy nie, a do tego aby temu zaradzić musimy wejść na internet i ściągnąć aplikację która pomoże nam wyłączyć te bezsensowne łączenie APN ON/OFF.
Nowsze wersje posiadają opcję wyłączenia transmisji danych po wciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za włączanie/wyłączanie telefonu.

jubaba28 - Pią Paź 28, 2011 08:07

dzieki.A czy moglbys mi powiedziec jak to wylaczyc?Tzn skad sciagnac ta aplikacje?Chyba moge to zrobic korzystajac z wi fi? narazie nie laduje tel bo to bez sensu....jeszcze raz wielkie dzieki.
ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:48

Ściągnąć z Android Market. Przez WiFi możesz się połączyć i ściągnąć.
Musisz posiadać konto na poczcie google aby się zalogować do marketu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group