To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Sony Ericsson k800i nie chce się włączyć.

Fest - Śro Lis 02, 2011 19:46
Temat postu: Sony Ericsson k800i nie chce się włączyć.
Witam.
Mam sony Ericsson k800i z rok i wyśmienicie działał aż do wczoraj , nie wiem co się w nim zepsuło ani jak go naprawić.

Opis:
Rozładował mi się , gdy wróciłem do domu podpiąłem go do ładowarki i włączyłem. Telefon nie chce się włączyć , a dokładnie włącza się , pojawia się napis Sony Ericsson na czarnym tle , za 3 sekundy ekran robi się biały (tak jakby chciał się dalej włączyć) i się wyłącza , za kolejne 3 sekundy znowu ekran robi się biały i po tym samym czasie znowu się wyłącza. Daje to efekt mrygania co 3 sekundy z białego ekranu na czarny (tak jakby był telefon wyłączony). Czekałem godzinę i ciągle mrygał (nie włączył się). Próbowałem na innych bateriach , próbowałem włączyć go za pomocą ładowarki , ale wszystko daje taki sam efekt "mrygania" co ok. 3 sekundy.

Na pewno wyświetlacz jest dobry bo włącza się napis Sony Ericsson na czarnym tle (kumpel mi tak powiedział , że jakby ekran się zepsuł to by ten napis się nie pojawił). Nie wiem czy to Soft czy co , nie znam się na tym.

Proszę o jak najszybsze zdiagnozowanie problemu.

ziomiwan - Czw Lis 03, 2011 22:36

Wygląda na uwalonego softa.
Zmień soft i powinno śmigać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group