To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - wybór tv +internet

tulalala - Wto Lis 15, 2011 21:49
Temat postu: wybór tv +internet
Mam pytanie odnośnie dostawców neta stacjonarnego. Niebawem kończy mi się umowa z obecnym dostawcą .Chciałbym płacic ok 100zł (10Mb/s), a biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnim czasie wyszło sporo promocji również z pakietami TV, to domyślam się , że mogłabym jakoś ograniczyć swoje rachunki. Pytanie tylko na co zwrócić uwagę przy wyborze i jaki operator ma teraz najkorzystniejsze warunki ?
slawek09072 - Śro Lis 16, 2011 22:35

Jeśli chodzi o tv to są lepsze i tańsze rozwiązania na rynku i nie dostarczają ich Operatorzy. Sprawdź sobie weeb.tv uważam że to świetna sprawa za parę groszy masz dostęp do najlepszych kanałów :) nie ma lepszego rozwiązania na rynku

Natomiast jeśli chodzi o internet to jeśli nie jesteś w lokalizacji w której UPS ma swoje łącza - ponieważ ma najlepsze propozycje to myślę że możesz spróbować w Netii = w tym mogę pomóc :) - obecnie daje maksymalną przepustowość na linii tj. 20/1 Mb w cenie 59.90 zł brutto

ziomiwan - Pią Lis 18, 2011 21:53

Może troszkę poza tematem, ale wtrącić się muszę.
Denerwujące i złe jest to, że łącza jakie oferują nam operatorzy są nastawione przede wszystkim na download, a upload jest (tak jak w tym przypadku) 20x mniejszy....
Bez sensu to troszkę.

slawek09072 - Sob Lis 19, 2011 18:36

Tak zgadza się często maksymalny upload to 1 Mbit/a ale to wynika ze specyfiki łącze adsl, wyższe przepustowości mogą być realizowane po światłowodzie lub po jakiejś dobrej radiolinii i oczywiście takie łącza są odpowiednio droższe.
Magdabrzoza - Czw Sie 14, 2014 10:14

Odświeżam, bo chciałabym się dowiedzieć, czy ma ktoś może pakiet Złoty PVR w Vectrze? Jak opinie?
Magdabrzoza - Śro Wrz 03, 2014 17:26

to co, używa ktoś pakietu u nich?;)
kacpertuk - Pią Paź 28, 2016 21:22

Wiecie, co to kwestia znalezienia dobrego operatora, po prostu, więc jeśli chcecie kompleksowej obsługi tv i internetu szukajcie dokładnie, oglądanie w sieci to srednie rozwiązanie - zawsze lepiej obejrzyć mecz na dużym ekranie, bez obaw że się zatnie :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group