To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - [opinie] LG Quantum C900

Mika - Pią Sty 20, 2012 17:53
Temat postu: [opinie] LG Quantum C900
Jak w temacie.

Wszelkie opinie na temat tego telefonu bardzo mile widziane.

telemaniak83 - Sob Sty 21, 2012 12:32

To jakaś nowść na rynku czy tak mało popularny telefon? na ceneo tylko w jednym sklepie dostępny?
Mika - Śro Sty 25, 2012 08:37

Ano. To swoją drogą. Aparat bardzo rzadko spotykany. I masakryczne przebitki cenowe między sklepami internetowymi, a Allegro. :) )

Przy okazji..
Testuję też (firmowo) LG VS750 Fathom.
Sytuacja z nim wydaje się podobna...


Ekierka - Nie Sty 29, 2012 20:38

telemaniak83 napisał/a:
To jakaś nowść na rynku czy tak mało popularny telefon? na ceneo tylko w jednym sklepie dostępny?

Mało osób gustuje chyba w fonach z quwety mi np. ona wogóle nie podchodzi, ale według mnie z tego co czytałam telefon ma dobre parametry, no ale tez zalezy kto co potrzebuje w telefonie.

ziomiwan - Wto Sty 31, 2012 21:47

Sporo ludzi właśnie gustuje w takich telefonach... Mi nie potrzeba qwerty, ale wielu nie wyobraża sobie telefonu bez takiej klawiatury.
błono - Wto Lut 07, 2012 19:17

Jak zwykle jest to kwestia gustu, jedni wolą quwerty inni nie, a powracając do tematu to musze powiedzieć, iż mimo tego że mniej więcej orientuje się na rynku telefonii komórkowej to wybierasz bardzo niszowe telefony od LG.
ziomiwan - Śro Lut 08, 2012 18:41

błono- proszę wytłumacz o co chodzi w Twoim ostatnim poście ;)
slawek09072 - Śro Lut 08, 2012 20:22

Używam tel. z klawiatura qwerty i mam też drugi telefon zwykły także teraz ciężko miałbym sie przeżucić na inny sprzęt nie mówiąc już o dotykowym.
Ekierka - Czw Lut 09, 2012 16:22

ziomiwan napisał/a:
Sporo ludzi właśnie gustuje w takich telefonach... Mi nie potrzeba qwerty, ale wielu nie wyobraża sobie telefonu bez takiej klawiatury.

Tak? myślałam, ze jest na odwrót, ale to chyba ja się tylko obracam wokół ludzi nie lubiących qwerty

błono - Czw Lut 09, 2012 20:10

osobiście uwielbiam korzystanie z klawiatury qwerty i nie wyobrażam sobie klawiatury alfanumerycznej w moim telefonie, ale jedyny mały problem jest taki, że tego rodzaju kalwiatura zawodzi w telefonach dotykowych podczas takich mrozów jakie mileiśmy ostatnio, wtedy praca z taką klawiaturą jest bardzo spowolniona.
ziomiwan - Sob Lut 11, 2012 22:25

Mi się wydaje, że telefonu w taki mróz jaki nas raczył w ostatnich dniach (-30 poniedziałek, później od -10 do -15) nie używa się wcale telefonu na świeżym powietrzu. Takie temperatury szkodzą każdemu rodzajowi telefonu komórkowego.

W swoim Wave'ie rzadko używam klawiatury QWERTY, przeważnie piszę na zwykłej.

ALE Sławkowi raczej chodzi o telefony z fizyczną klawiaturą QWERTY.

Ekierka- nie lubi fizycznej qwerty czy dotykowej?

lego40 - Pon Lut 13, 2012 22:05

Z tego co lukam nawet fajny telefon... :razz:
Ekierka - Wto Lut 14, 2012 20:08

ziomiwan napisał/a:


Ekierka- nie lubi fizycznej qwerty czy dotykowej?

a no własnie nie określiłam sie, fizycznej nie lubie, jakoś tak mi brzydko wygląda i nie wygodnie mi sie nią korzysta

błono - Wto Lut 14, 2012 20:36

lego40 napisał/a:
Z tego co lukam nawet fajny telefon... :razz:

nawet bardzo fajny, najbardziej podoba mi się rozwiązanie z wysuwana klawiaturą Qwerty, co rzadko zdarza się w telefonach komórkowych.

kami - Śro Lut 15, 2012 06:52

Jak rzadko? trochę takich telefonów jest


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group