To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - szukam tel z qwerty, dotykowym ekranem i wifi

mipo - Śro Lut 29, 2012 11:15
Temat postu: szukam tel z qwerty, dotykowym ekranem i wifi
Szukam nowego telefonu z qwerty fizyczną, ekranem dotykowym i wifi (jakby było 3g poza tym to fajnie). Obecnie używam samsunga delphi i poza brakiem wifi telefon mi odpowiada (jednak zależy mi też na w miarę nowym technologicznie modelu, premiera 2010, 2011) Chcę wydać jak najmniej pieniędzy, a max 1000 zł. Propozycje?
ziomiwan - Śro Lut 29, 2012 17:15

Myślę, że w tej cenie znaleźć powinieneś na allegro Samsunga Galaxy S.
Jeśli nie to może Galaxy Ace.
Samsung Wave S8600 (super telefon).
Samsung Wave S8500 oraz S8530

mipo - Czw Mar 01, 2012 07:56

tylko te telefony nie mają sprzętowej qwerty :p
ziomiwan - Czw Mar 01, 2012 20:29

Że tak pozwolę sobie zapytać.
Po co Ci fizyczna qwerty?

W tych telefonach wirtualna qwerty jest niesamowicie wygodna. Można pisać bez patrzenia na ekran.


Ciężko znaleźć dobry telefon z dotykowym wyświetlaczem, a do tego fizyczną qwerty.

mipo - Pią Mar 02, 2012 13:36

szczerze? po prostu.
nie potrzebuję wydajnego procesora ani grafiki do gier, obiektywu do zdjęć jak z dobrej lustrzanki i fenomenalnych filmów ani super ekranu, tylko sprzętowej klawiatury qwerty.

telefon byłby używany do dzwonienia, pisania sms, przeglądania internetu, nagrywania przyzwoitych filmików i robienia czytelnych zdjęć

stefanek71 - Sob Mar 03, 2012 21:06

Nokia E6... choć trochę mały ekran
ziomiwan - Czw Mar 08, 2012 16:31

Żadna nokia. Co mipo Ci zrobił, że chcesz mu takie badziewie wepchać???

Telefon z dotykowym wyświetlaczem nie oznacza od razu tych bajerów.
Po prostu są bardzo wygodne w obsłudze...
Niema naprawdę wygodniejszego telefonu niż właśnie dotykowy.
Warto się nad tym zastanowić. Tu nie chodzi o bajery, a o wygodę.

darkgee - Czw Mar 08, 2012 19:43

Popatrz na HTC Desire Z. Nie jest to już może najwydajnieszy telefon (chociaż wciąż działa rześko), ale bardzo dobrze wykonany, z wygodną klawiaturą i Androidem na pokładzie.
Możesz też popatrzyć na Nokię E7. Ponoć jest to telefon z najlepszą klawiaturą qwerty dostępną w telefonach, a w dodatku jest świetnie zrobiony (aluminium, mocne gumowane plastiki i szkło Gorilla Glass). Problemem jest tylko Symbian, który odstaje użytecznością od Androida, no i E7 jest droższa od Desire Z.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group