To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Stary telefon

Sarden - Śro Mar 21, 2012 23:22
Temat postu: Stary telefon
Wszyscy piszecie o nowych telefonach, o tym jaki kupić itp. ... a słuchacie, co robicie ze swoimi starymi komórkami? Ja chciałem sprzedać swoją ale w komisie powiedziono mi, że ma porysowany wyświetlacz i że raczej nie kupią jej ode mnie. I co teraz? W sumie tak z 65zł bym za nią wziął, jakieś allegro opłaca się, bo ja nie mam tam konta założonego, a podobno tak normalnie nie można jej wyrzucić, bo jakaś ustawa zabrania. To co ja mam z nią zrobić?
darkgee - Czw Mar 22, 2012 17:15

Ja sprzedaję z reguły na Allegro, albo wymieniam w komisie na coś trochę lepszego. Dla ciebie najlepszym wyborem byłoby wystawić na Allegro, albo poszukać na własną rękę kogoś, kto byłby zainteresowany tanim telefonem. Ew. możesz zrobić tak jak mój kumpel- wrzucić go pod łóżko i niech czeka, bo może się kiedyś przyda.

A tak z ciekawości - co to za telefon?

Sarden - Pon Mar 26, 2012 21:36

darkgee napisał/a:

A tak z ciekawości - co to za telefon?

LG Cookie

Znajomy mi powiedział o serwisie internetowym, który skupuje telefony. Skupuje nawet takie, które już są niemodne. Starytelefon się nazywa. Ktoś kiedyś z czegoś takiego korzystał? Co oni później robią z tymi telefonami?

ziomiwan - Pon Mar 26, 2012 22:48

Za 5zł chcesz go oddać im? ;)
Mi za Wave S8500 daliby 225zł ;) . Czyste złodziejstwo.


Wystaw na allegro mniej więcej za cenę taką jaką mają inne używane cookie.

Sarden - Śro Mar 28, 2012 20:19

O!

... ale wiesz co ja z moim Cookie mogę mieć problem, bo on nie wygląda atrakcyjnie. Porysowany jest, tak więc jeśli ktoś będzie chciał kupić telefon na użytek własny to będzie zwracał uwagę na wygląd.

Ty w końcu zdecydowałeś się sprzedać?

ziomiwan - Czw Mar 29, 2012 19:33

Chce sprzedać, ale nie tym oszustom. Pewnie na allegro pójdzie.

Zdziwiłbyś się, komuś może być potrzebny byle jaki telefon za niską cenę.
Sprawdziłem z ciekawości ile daliby za cookie ;) 29zł!!

błono - Wto Kwi 03, 2012 21:04

to bardzo dziwne co piszesz bo, mój brat opchąłl na tym serwisie też swoje cookie, nie wiem dokładnie ile mu zaproponowali, ale wiem ze firma idzie na ręke potancjalnemu sprzedawcy bo płacą za odiór modelu do wyceny, tzn, przysyłają ci opłaconą kopertę do której pakujesz telefon, poza tym nie płacisz za wystawienie go na allegro, nie tracisz czasu na szukaniu kupca, poza tym w twoim przypadku może być problem, bo jeśli telefon jest uszkodzony to szybko nie znajdziesz nabywcy. Ale zawsze mozesz spróbowac jeśłi cena Cię nie zainteresuje, możesz zrezygnować ze sprzedaży.
Sarden - Śro Kwi 04, 2012 22:54

błono napisał/a:
mozesz spróbowac jeśłi cena Cię nie zainteresuje, możesz zrezygnować ze sprzedaży.


Kurcze faktycznie, dopiero teraz doczytałem, że jak ostateczna wycena telefonu nie będzie mi pasowała to mogę poprosić o zwrot. To chyba jest dobra opcja, by przećwiczyć ten serwis.

ziomiwan - Pią Kwi 06, 2012 00:23

błono- jak ktoś lubi być robiony w balona i oddawać komuś swoje pieniądze to bardzo proszę. Nie powiem o czym to świadczy.

Za wystawienie na allegro płacisz grosze jeśli wziąć pod uwagę to ile się traci oddając im telefon. Ale proszę bardzo. To w końcu nie moje pieniądze ;) . Ja nie lubię nabijać komuś kieszeni swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.

miloszlub - Sob Kwi 07, 2012 12:37

właśnie wygrzebałem z szafy swoją starą wielką nokię, kiedyś hit :cool: choć już nie pamiętam jaki to model...
Niemniej odpaliła, działa :cool:
Aż muszę zajrzeć na aukcje i zobaczyć za ile ją mógłbym opylić... może na jakie doładowanie później wystarczy :wink: :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group