To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Problem z blokowaniem telefonów przez telefonię Dialog i Era

18kuba99 - Pon Kwi 02, 2012 18:47
Temat postu: Problem z blokowaniem telefonów przez telefonię Dialog i Era
Kto z internautów spotkał się z blokowaniem telefonów przez Telefonie Dialog, Era/T-Mobile i Orange??

Od 2009 roku do dzisiaj moje telefony w tych sieciach są celowo blokowane tak, że nie otrzymuję odpowiedzi na temat pracy na ogłoszenia w prasie, powtarzane w Internecie przez tydzień czasu, po ukazaniu się w prasie. Ogłoszenia o usługach publikuję w prasie i Internecie, w skali aglomeracji milionowego miasta, w okresie, kiedy zapotrzebowanie na moje usługi jest największe. Straty jakie poniosłem w okresie od 2009 roku do kwietnia 2012 wyrażają się kwotą 12 tys. zł. Dyrektorzy wymienionych firm telekomunikacyjnych nie odpowiadają na skargi, a celowa blokada ciągle trwa nadal do kwietnia 2012 roku i nic nie wróży jej końca.

Marek

ziomiwan - Pon Kwi 02, 2012 22:02

Udowodnij jakoś najpierw ową blokadę....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group