To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia Lumia 800

telemaniak83 - Sob Kwi 07, 2012 14:21
Temat postu: Nokia Lumia 800
Jakieś opinie użytkowników tego telefonu?
Jak działa na nim Windows w praktyce - jakieś zawieszki itp?

darkgee - Sob Kwi 07, 2012 19:50

Lumii nie mam, ale mogę ci powiedzieć, że po niemal roku WP7 raz zdarzyła się sytuacja, że telefon się zwiesił i musiałem go zrestartować. Przez większość czasu działa bardzo płynnie, choć nie najszybciej (ostatnio miałem przez 3. dni LG P500, który może był mniej płynny i czasami coś się zacięło, ale aplikacje uruchamiały znacznie szybciej, bo np. zdążyłem obejrzeć ok. 15 sek filmiku na YT, zanim włączył się on na moim Trophy).
Ogólnie jest to chyba najstabilniejszy system, jakiego używałem kiedykolwiek. Ostatni raz przed tą zawieszką telefon wyłączałem ze 2-3 miesiące wcześniej, bo chciałem sprawdzić jak szybko się uruchamia (26sek notabene :) ).
Aczkolwiek nie mogę ci jeszcze polecić telefonu z WP7, jako głównego telefonu. Temu systemowi jeszcze dużo brakuje do iOS czy Androida. Może jesienna aktualizacja do WP8 coś pomoże.

kutzzz - Czw Gru 20, 2012 18:07

Ja jestem zadowolony z Lumii, ale od razu uprzedzam, że nie jestem jakimś wymagającym używnikiem. Rozmowy, smsy, internet od czasu do czasu i muzyka. Poza tym używam aplikacji Instagram i Evernote. Aha, sprawdzam też notowania giełdowe. Wszystko działa bez zarzutu.
mes80 - Pon Mar 11, 2013 17:31

Bawiłem się tym fonem i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony, ciekawy fon
kami - Wto Mar 12, 2013 12:29

a co wnim takigo ciekawego?
TenMocny - Wto Sie 06, 2013 13:51

no, a ja jestem rozgoryczony... myłem ręce i przez przypadek telefon wpadł do umywalki, lekko się zamoczył i jest niestety do wyrzucenia...
halohalo - Wto Sie 06, 2013 20:46

rozumiem, ze dlatego, ze okazala sie nieprzemakalna :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group