To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Przejście na VoIP a utrzymanie linii

XerXes55 - Wto Cze 19, 2012 16:10
Temat postu: Przejście na VoIP a utrzymanie linii
Witam,
mam umowę z natią na telefon z Nertią (bezterminowa) i umowę z TP (orange) na internet i chciałbym przejść na VoIP. Pytanie brzmi czym mogę, czy muszę czekac do końca umowy? Czy telefon potrzebny jest do utrzymania linii? Umowę z TP podpisałem 21 kwietnia 2011
Pozdrawiam

jarek38 - Sob Wrz 29, 2012 12:42

Chyba nie możesz .bo voip to telefon internetowy -podłączany do routera musiał byś poczekać do końca umowy z orange (TEPsą) podpisać nową umowe na internet z tel.HD (w międzyczasie z netią rozwiązujesz umowe).
Właśnie mi sie w tamtym miesięcu kończyła umowa na net więc
kupiłem pakiet internet+tel HD+Telewizja ,dostałam router Livebox do którego podłączasz telefony i dekoder do odbioru Tv .
Stary numer zachowujesz (przechodzi na voip) nie wiem czy trzeba utrzymywać loinie to musiał byś sie w oranga na ich forum spytać http://www.orange.pl/forum_b2c.phtml

Kris22 - Pon Lip 01, 2013 13:34

skoro masz umową na czas nieokreślony (bo nie podałeś daty przy umowie orange) to chyba musisz wypowiedzieć umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group