To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Sony Xperia U vs Sony Ericsson Xperia Neo V

Arturs - Czw Cze 21, 2012 19:25
Temat postu: Sony Xperia U vs Sony Ericsson Xperia Neo V
Witam, zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami. Telefon będę brał w orange (przedłużenie umowy). Czy możecie podać mi plusy i minusy przekonywujące do zakupu danego telefonu? Co jest lepsze co gorsze, jak wygląda sprawa z aparatem, nagrywaniem, baterią itd. Jestem bardzo ciekaw opinii bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników, ponieważ nie chciałbym się rozaczarować na zakupie. Chciałbym też żeby wzięto pod uwage że Xperia U jest droższa o 100zł, więc czy warto wydać tą stówe więcej? (mam małe problemy finansowe i czy telefon jest na tyle lepszy że warto dać tą stówe więcej). Xperia U kosztuje ok 500 zł, a Neo V ok 400zł. Telefon ogólnie używam do wszystkiego, dzwonie, psize esy, gram, zrobię zdj, posłucham muzyki. Z góry dzięki za każdą opinie ;)


Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group