To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Który samsung w granicach 600 zł?

drink - Pią Wrz 20, 2013 22:41
Temat postu: Który samsung w granicach 600 zł?
Witam
Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego smartfona. Jako, że nie siedzę w temacie proszę o pomoc. Potrzebuję prostego smartfona do zwykłego korzystania, przeglądania internetu czy robienia zdjęć. Najważniejsze żeby był stabilny i płynnie chodził. Dobrze gdyby miał gps. Jestem najbardziej zdecydowany na trenda bo do moich potrzeb powinien wystarczyć ale jaka jest Wasza opinia na ten temat? Galaxy s 2 to trochę stary model więc czy opłaca się kupować takiego smartfona? Zostaje jeszcze Ace 2, który przekonuje 2 rdzeniowym procesorem ale jest trochę droższy. Który model z tych 3 polecacie bo ja sam nie potrafię się zdecydować?
Z góry dziękuję za pomoc

Emelde_pl - Czw Paź 24, 2013 15:09

Galaxy SII to w dalszym ciągu telefon trzymający wysoki poziom i z dużo wyższej półki niż Ace2,wiec tutaj wybór jest prosty,nawet nie ma do czego porównywać.
komorka - Wto Lis 26, 2013 07:39

Potwierdzam, Galaxy SII to w tym przypadku to najlepszy wybór nawet pomimo tego, że nie jest może najnowszy. Jednak jakościowo i pod względem funkcjonalności ciągle trzyma wysoki poziom.
malik378 - Śro Sty 22, 2014 10:15
Temat postu: mohsin
Najważniejsze żeby był stabilny i płynnie chodził. Dobrze gdyby miał gps. Jestem najbardziej zdecydowany na trenda bo do moich potrzeb powinien wystarczyć ale jaka jest Wasza opinia na ten temat? Galaxy s 2 to trochę stary model więc czy opłaca się kupować takiego smartfona? Zostaje jeszcze Ace 2,
maupa - Pon Sty 27, 2014 13:45

Jak nie oczekujesz od telefonu fajerwerków to dobry będzie LG L7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group