To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Telefony LG - co sądzicie?

adas2003 - Nie Gru 17, 2006 21:40
Temat postu: Telefony LG - co sądzicie?
witam, co sądzicie o telefonach LG, chciałem kupic sobie jakis tel z klapą np. F3000, czy to madry wybór brac LG
MaciaSS - Sob Gru 30, 2006 23:31

Siemka..nie polecam telefonów Lg..to nie są dobre aparaty..menu jest zamotane, moze i wygladaja fajnie ladnie pieknie ale odradzam..szczerze polecalbym Ci Nokie jakas-latwa obsuga menu..lub jakiegos Samsunga..sa ladniutkie, leciutki i do tego zajefajne pozdro :mrgreen:
dziara - Czw Wrz 13, 2007 17:58

MaciaSS, Witam. Mam takie pytanie? Co sadzisz o telefonie LG KE970???? Czy jest to dobry telefon? Bo zastanawiam sie nad jego kupnem ale wole sie poradzic.Prosze o odpowiedz z gory Dziekuje Pozdro
MaciaSS - Wto Wrz 18, 2007 08:41

Witam serdecznie dziara,
Co do LG KE970 to nie zdażają mi się raczej na serwisie, bo są w miare "świeże".
Kolega miał, więc z ciekawości rozkręciłem telefonik i w środku jest dobrze zrobiony...raczej nic się nie powinno psuć..co do obsługi menu itp. to raczej kwestia przyzyczajenia..kwestia gustu. Jednym pasują LG inni narzekają :?: :!: :?:
Ogólnie telefonik bardzo przyjemny i chyba warto sie zastanowić nad jego kupnem, chociaż osobiscie nie lubię tej firmy i jeszcze mnie do siebie nie przekonali, że robią dobre aparaty, ale wybór należy do Ciebie.
Pozdrawiam :cool:

Antoni - Pon Paź 13, 2008 16:53

nie zgodze sie z tobą MaciaSS, moj znajomy na LG KC550 i nie narzeka, sam troche z niego korzystałem i jest super, wiec z całego serca polecaam telefony LG !!!!!!!
darkgee - Pon Paź 13, 2008 17:46

LG zaczyna robić coraz lepsze telefony vide KF750, czy KF600. Kto wie co może być dalej?
ziomiwan - Pon Paź 13, 2008 22:49

Antoni, ale on nie napisał że są bee tylko że on ich nie lubi ;) i niektórzy narzekają a inni nie. Ale tak jest z każdymi telefonami.
A LG zaczyna robić naprawdę ciekawe telefony.

Pozdrawiam

Antoni - Wto Paź 14, 2008 09:33

Jasne, pewnie ze kazdy ma swoj gust, gusta i gusciki :) było pytanie czy wart polecenia, jasne. tak jak pisałes LG robia coraz lepsze telefony, wiec nic innego tylko brac :)
lucky_star - Wto Paź 14, 2008 11:12

ja też lubię telefony z klapką :) teraz co prawda mam bez ( mam LG Prade), ale kiedyś miałam C3310. Bardzo fajny telefon z kolorowym wyswietlaczem. Poza tym przetrwał wiele i do dziś czasem go używam, bo mma dwia karty w różnych sieciach ;)
darkgee - Wto Paź 14, 2008 12:44

Jedno jest an pewno pewne: LG (podobnie jak Samsung) mają styl, czego nie można powiedzieć o innych telefonach. Ale funkcjonalności trochę im jeszcze brakuje, aby skusić mnie do zakupu telefonu tej marki.
ziomiwan - Wto Paź 14, 2008 18:06

darkgee, Samsungowi nic nie brakuje :) powiedziałbym nawet że robi już telefony lepsze od nokii ;)
A LG jak narazie idzie w dobrą stronę, jednak design nie jest najważniejszy.
Pozdrawiam

Antoni - Śro Paź 15, 2008 10:05

Jasne, ze wyglad nie jest najwazniejszy :) grunt ze LG idzie w dobra strone nie rozmawiamy o samsungach tylko o LG wydaje mi sie ze samsungi co jak co ale nie sa zlymi fonami i w tym wzgledzie decyduja wzgledy estetyczne :P
darkgee - Śro Paź 15, 2008 18:12

ziomiwan, nie napisałem, że Samsungi mają tylko ładny wygląd. Mają także styl i dobre oprogramowanie,czego nie można powiedzieć jeszcze o LG.
ziomiwan - Śro Paź 15, 2008 22:53

darkgee, dokładnie jeszcze nie można o nich tego powiedzieć i nie zdziwię się jeśli już niedługo dorównają nokii ;) a może nawet samsungowi??
Jak narazie robią bardzo ładne telefony, jeszcze żeby właśnie miały dobre oprogramowanie to byłoby super.
Pozdrawiam

Antoni - Czw Paź 16, 2008 09:38

Panowie, nie wszystko naraz i oprogramowanie poprawia :) mysle z LG idzie w dobrym kierunku, zeby zwojowac rynek telefoniczny.
Pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group