To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - Telefony LG - co sądzicie?

darkgee - Czw Paź 16, 2008 17:59

Zresztą walka Lg z Samsungiem ma także podłoże ambicjonalne. W końcu Lg i Samsung wywodzą się z tego samego kraju tzn. z Japonii, gdzie Samsung wiedzie zdecydowany prym.
Antoni - Pią Paź 17, 2008 09:26

Mysle, ze masz racje, cos w tym jest, ale wydaje mi sie, ze LG idzie w dobra strone zeby dorownac Samsungowi. Mysle ze robia naprawde niezle telefony.
belzebub - Śro Paź 29, 2008 16:34

ja mysle ze oni sa juz w tej czołówce telefonów, juz telefon, no przynajmnije moim zdaniem lepszy od iPhona mam na mysli LG Viewty. LG to juz nie te telefony ktore rozlatywały sie w rekach. Choc pewnie do tej pory jakies tam sie sypia :) standard:)
darkgee - Śro Paź 29, 2008 16:44

Z tym porównaniem Viewty i iPhona to bym się wstrzymał. Odblokowany iPhone ma możliwości o wiele większe od Viewty.
ziomiwan - Śro Paź 29, 2008 23:46

No lg też jeszcze nie porównałbym do iPhona ;) co innego Omnie. Bo to to już inna bajka, omnia jest dużo lepsza od od iPhona i innych telefonów tej klasy.
LG jeszcze trochę brakuje aby być tak dobrym jak samsung który już jest w czołówce na równi z nokią.
Pozdrawiam

Antoni - Czw Paź 30, 2008 10:28

Omnia Omnia, ale jaka droga :) NOkia z kolei to juz nie ta stara dobra Nokia, teraz na masówke ida, takie jest moje wrazenie, a mysle ze Viewty można smiało porownywac do iPhone, przede wszystkim cena :) Ja tam zdecydowanie LG :)
ziomiwan - Czw Paź 30, 2008 23:00

Można porównać do iPhona owszem ale troszkę mu jednak brakuje choć sam iPhone nie jest znakomity, a omnia jest w cenie iPhona przeciez ;) .
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group