To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG L3 - problemy z mikrofonem (?)

Globi - Pon Gru 16, 2013 20:50
Temat postu: LG L3 - problemy z mikrofonem (?)
Witam!
Moja dziewczyna kupiła niedawno używanego LG L3 w dobrym stanie. Przez pierwsze 3 tygodnie była z niego bardzo zadowolona, teraz jednak pojawił się pewien problem - czasem podczas połączenia (nieważne wychodzącego, czy przychodzącego) od samego początku rozmowy nie można jej w ogóle usłyszeć - zupełna cisza, bez żadnych szumów. Ona za to słyszy w słuchawce wszystko ze strony rozmówcy. Pomaga wyłączenie i włączenie telefonu, jednak na dłuższą metę jest to uciążliwe rozwiązanie i obawiamy się, czy przypadkiem nie może być to zapowiedź do dalszych usterek. Myślicie, że jest to sprawa czysto techniczna, czy raczej związana z siecią (Plus)?
Pozdrawiam

halohalo - Wto Gru 17, 2013 17:30

Często mam to w swojej Nokii E6 i też wyłączenie i włączenie pomaga. Niemniej podejrzewam, że u mnie to wynik kilku upadków telefonu, więc jeżeli ten problem nie znika być może jest to jakaś usterka "mechaniczna" spowodowana właśnie jakimś upadkiem i może warto dać tel. do serwisu
komorka - Czw Sty 23, 2014 15:57

Proste.. głośnik do wymienienia..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group