To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - przekierowanie połączeń

niekumaty - Pon Wrz 15, 2014 21:11
Temat postu: przekierowanie połączeń
Witam Wszystkich.
Na wstępie proszę o wyrozumiałość. pierwszy raz korzystam z takiej formy komunikacji jak forum. Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, stąd moja obecność. Do rzeczy.
Czy są sposoby ( urzadzenia, systemy itp ) za pomocą których będę mógł przekierowywać połączenia od "x" liczby osób ( gdzie x to np. 1000 ) do 1000 innych osób w jednym momencie? Oczywiście osoby które dzwonią, to dzwonią na jeden numer. Czekam na pytania które pozwolą doprecyzować wątek.
Z góry dziękuje za zaangażowanie.

halohalo - Pon Wrz 22, 2014 11:55

A na takiej zasadzie przypadkiem nie działają wszystkiego rodzaju infolinie? Jest jeden nr... a np konsultantów wielu... Jeżeli o to Ci chodzi, to moim zdaniem muszą być takie systemy
Ewelina29 - Śro Paź 15, 2014 09:28

Sama zastanawiam się nad korzystną infolinią i jedną z usług TidePlatform.com. Można ją samodzielnie uruchomić i jest w przystępnej cenie. Czy słyszeliście coś o tym? Ponoć działa na wiele sposobów i są to między innymi przekierowania rozmów i lepszy kontakt z potencjalnymi klientami - coś w rodzaju centrali. Jeśli ktoś może mi poradzić będę bardzo wdzięczna...
Ksawery Góra - Pon Wrz 07, 2015 10:34

tak masz to w ustawieniach połączeń tylko zalezy jaki masz telefon
Kowin - Pią Sty 27, 2017 12:57

Na pewno tak się da, w końcu tak działają infolinie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group