To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Najlepsze etui na tel. Nokia Lumia

Anonymous - Wto Lut 17, 2015 14:14
Temat postu: Najlepsze etui na tel. Nokia Lumia
Kupiłam telefon Nokia Lumia 635. Przydałoby mi się jakieś dobre etui. Polecacie jakieś szczególne? Chodzi mi głównie o to czy ma być z klapką czy wystarczy folia ochronna i etui silikonowe na tył telefonu?
gooonzooo - Wto Lut 17, 2015 15:32

polecam etui z klapką i twardymi rogami, kilka razy takie etui uratowało mi telefon podczas upadku
Matek105 - Śro Lut 24, 2016 19:09

Ja polecam Ci etui którego sam używam,a mianowicie Verus iron shield. To na prawde świetne etui. Ja jestem z niego zadowolony. Kiedyś miałem też etui z case mate-też było okej, ale verus jest lepszy;)
jonada - Sob Sie 13, 2016 10:33

jak etui to tylko zamykane ponieważ w całości chroni nasz telefon podczas upadku na wyswietlacz :)
Adix92 - Czw Lut 18, 2021 21:08

Nie mus być zamykane, bylebyś tylko kupiła też szkło hartowane lub folię ochronną
jarilitmanen - Śro Paź 19, 2022 10:56
Temat postu: Re: Najlepsze etui na tel. Nokia Lumia
PaulaKK5 napisał/a:
Kupiłam telefon Nokia Lumia 635. Przydałoby mi się jakieś dobre etui . Polecacie jakieś szczególne? Chodzi mi głównie o to czy ma być z klapką czy wystarczy folia ochronna i etui silikonowe na tył telefonu?


Jak kupisz sobie etui z klapką to już nie potrzebujesz folii.

DamianP10 - Pią Mar 31, 2023 07:19

Dobrym wyborem etui dla Nokia Lumia może być skórzana nakładka lub obudowa, które dobrze chronią urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Warto wybrać także etui o ergonomicznym kształcie, które dobrze leży w dłoni i nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group