To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Sony XPERIA Z3 COMPACT - naprawa

rafal954 - Sob Kwi 02, 2016 16:57
Temat postu: Sony XPERIA Z3 COMPACT - naprawa
Hej! Problemy z moją Sony Xperią Z3 Compact zaczęły się od upadku. Pierwotnie żadnych śladów uszkodzeń, telefon był w obudowie. Problem pojawił się przy próbie uruchomienia tylniej kamery. Zamiast obrazu pojawia się jedynie czarny ekran, zauważyłem również że jeden kant szybki ekranu został lekko odchylony(odklejony) od pierwotnego polozenia.
Pierwsza myśl: rozłożę telefon i sprawdzę czy coś się nie obluzowało.
Tak zrobiłem, rozłożyłem tylną klapkę i spróbowałem podociskać elementy układu. Niestety po złożeniu i włączeniu telefonu okazało się, że poza tylnim aparatem wyświetlacz przestał właściwie wyświetlać obraz. Obraz jest bardzo ciemny, prawie niewidoczny, ale reaguje na dotyk.
Czy to może oznaczać, że poza kamerą potrzebna jest wymiana ekranu? Czy spróbować pobawić się jeszcze raz w naprawę z próbą wymiany elementów czy oddać telefon od razu do serwisu? Czy drogie mogą być takie naprawy? jestem w uk więc staram się uniknąć drogich usług.

Cenię każde zdanie, czekam na odpowiedzi :)

halohalo - Nie Kwi 03, 2016 10:40

Moim zdaniem oddaj do serwisu do przeglądu i niech tam sprawdzą bo może to drobiazg a sam bardziej popsujesz. Wymiana ekranu może kosztować kilkaset zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group