To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon dla seniora

marabou - Wto Kwi 12, 2016 10:35
Temat postu: Telefon dla seniora
Szukam telefonu dla mojej babci. W tej chwili ma jakąś starą Nokię, która ciągle gubi zasięg i mam problem żeby się z nią skontaktować, w dodatku telefon jest na kartę i ciągle zapomina go doładować, w związku z czym wiecznie ma zablokowane rozmowy wychodzące :/
Potrzebuję czegoś maksymalnie prostego w obsłudze, z dobrą anteną i baterią, najlepiej gdyby dało się taki telefon dostać u operatora razem z abonamentem, który zamierzam wziąć na siebie żeby nie musiała już pamiętać o doładowaniach. Orientujecie się czy któryś z operatorów oferuje taki telefon w jakimś prostym planie bez internetu?

barnaba - Wto Kwi 12, 2016 12:50

kupiłem kiedyś telefon dla seniora mojej babci, nazywało się to Emporia czy jakoś tak - powiedziała że jest trudniejszy w obsłudze niż zwykły :mrgreen:
Dawid456 - Wto Kwi 12, 2016 18:55

A nie lepiej kupić telefon za gotówkę a abonament tylko z kartą sim? Bardziej Ci się to opłaci bo pewnie wyhaczysz coś u jakiegoś operatora już za 19zł :)
Jest wiele telefonów klasycznych, kilka modeli, które są dla starszych osób.

marabou - Śro Kwi 13, 2016 09:38

Niby wiem że lepiej, ale nie mam w tej chwili zbyt dużo wolnej gotówki na taki wydatek, wolę spłacić go w abonamencie, mniej to odczuję.
barnaba, przeglądałam sporo takich telefonów w internecie i dla mnie też wydają się wbrew pozorom trudne w obsłudze, ale myślałam że może to kwestia przyzwyczajenia do smartfona :D
może faktycznie lepiej coś prostego i klasycznego zamiast tych wymysłów z wielkimi przyciskami?

lego40 - Śro Kwi 13, 2016 12:25

Przecież taki najprostszy telefon można kupić za dużo mniej niż stówke wiec po co sie bawic w abonament?
Dawid456 - Śro Kwi 13, 2016 19:41

Klasyczne telefony są już od 60 zł.
Bez sensu żebyś brał takiego typu telefon w umowie bo przepłacisz

marabou - Czw Kwi 14, 2016 10:36

Sugerowałam się cenami telefonów dla seniorów które chodzą po 300-400 zł, ale chyba faktycznie poszukam po prostu jakiegoś zwykłego maksymalnie prostego telefonu. Przynajmniej abonament będzie niższy
barnaba - Czw Kwi 14, 2016 11:09

coś drogie te telefony znalazłaś, ja nie płaciłem więcej jak 200 zł. kup go osobno a abonamentu szukaj najlepiej w porównywarkach, będzie szybciej niż u każdego na stronie sprawdzać
marabou - Czw Kwi 14, 2016 13:37

znalazłam jakiś model za niecałe 180, chyba wezmę, wydaje się spoko
barnaba - Pon Kwi 18, 2016 10:40

bierz. przy takich kwotach nie warto bawić się w kupowanie telefonu w abonamencie
marabou - Pon Kwi 18, 2016 10:51

kupiłam, teraz jeszcze tylko abonament. istnieje w ogóle jakaś porównywarka? pierwsze słyszę szczerze mówiąc
halohalo - Pon Kwi 18, 2016 16:52

Poszukaj w wyszukiwarkach, porównywarek jest wiele. A jako, że temat wyczerpany no to zamykamy :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group