To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Rejestracja numeru po blokadzie karty SIM

zg246 - Pią Lip 29, 2016 12:10
Temat postu: Rejestracja numeru po blokadzie karty SIM
Właśnie dzisiaj zauważyłem że nie mogę wykonywać połączeń wychodzących ani przesyłać danych komórkowych. Odzywa się tylko: "Witamy. Aby korzystać z usług plus zarejestruj numer. Możesz to zrobić z dokumentem tożsamości w salonie Plusa, Cyfrowego Polsatu lub innym specjalnie oznaczonym sklepie. Więcej informacji na..." I tu pytanie: jeżeli nie jestem właścicielem tylko użytkownikiem to też mogę sam zarejestrować?
Zenonn31 - Pią Lip 29, 2016 12:34

Jeżeli jest to telefon na kartę i nie jest podpisana żadna umowa na telefon np. na wykonanie iluśtam doładowań, to jak najbardziej :)
zg246 - Pią Lip 29, 2016 22:04

Nie płace abonamentu tylko użytkuję, to mogę również sam zarejestrować? Jak tak to na dane (nazwisko i imię) moje czy właściciela?
jetpack - Czw Sie 11, 2016 16:58

a probowałeś popytać w salonie o pozostawienie starego numeru i kupienie nowej karty i zarejestrowanie
starego numeru na nowej karcie ? :)

Detektyw Baran - Pią Paź 21, 2016 11:17

Zenonn31 napisał/a:
Jeżeli jest to telefon na kartę i nie jest podpisana żadna umowa na telefon np. na wykonanie iluśtam doładowań, to jak najbardziej :)

Też mi się tak wydaje

ostrowiecc16 - Pią Gru 02, 2016 14:41

Zarejestrować powinien właściciel telefonu, gdy tego nie zrobisz stracisz możliwość korzystania z karty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group