To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

CB radio - dyskusja ogólna - Pochwalmy się swoim sprzętem !!

dracula777 - Czw Lut 22, 2007 16:40
Temat postu: Pochwalmy się swoim sprzętem !!
Witam :mrgreen: Sam jeszcze nie posiadam radia, bo nie mam auta, ale jak będę miał to napewno zakupie. Proponuję, abyście Wy Drodzy koledzy pochwalili się swoim CB !! :lol:
Piszcie również czy polecacie swój sprzęt !!

Anonymous - Pią Lis 23, 2007 18:11

a kolezanki też mogą? :)

no to jak już pisałam wcześniej :D - INTEK M720+ do tego antena MIDLAND 145 :D

intender - Pon Lut 16, 2009 22:46

ja mam tti + antena 30 cm. bardzo dobrze zbiera z powierzchni jakichs 2-5 km w zależności od rożnych czynników. w wawie dłuzsze anteny bym nie chciał bo bym chyba zgłupiał słuchajac tych wszystkich frików jezdżących po mieście:)
Lucky_Strike - Pon Gru 14, 2009 11:37

Ja mam Radio CB INTEK M-760 PLUS "wszystkomające";) Dostałam od męża, bo czasem pożycza mój samochód, a ze swojego służbowego auta nie może przekładać do mojego. Więc "dostałam" prezent;) ale połknęłam haczyk, jeżdżę i co chwilę wybucham śmiechem z ulicznego slangu;). A tak serio, to całkiem przydatne urządzenie, polecam sobie sprawić wszystkim, którzy podróżują i mają ciężką nogę.
te_że_wu - Pon Lis 15, 2010 13:14

Własnego również nie mam, ale mój tata kupił sobie niedawno radio CB INTEK M-490 Plus 40 kanałów AM/FM za 255 zł. Pamiętam, że razem ze mną przeglądał ofertę Wasserman.pl, gdzie mają też kilka CB Intek, ale w tańszej cenie, jeśli ktoś woli/musi mniej wydać.
rudy102 - Pon Paź 21, 2013 15:40

Po ostatnim polowaniu i 14 zarobionych punktach w ciągu jednego tygodnia postanowiłem nabyć CB, obecnie jestem w posiadaniu: CB M-TECH LEGEND III, zaważyła na tym głównie dobra cena, sprzęt spełnia swoje przeznaczenie i oto chyba chodzi.
Anonymous - Pon Lut 24, 2014 10:44

Mam Maxona 3000


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group