To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Zmiana numeru pod klawiszem "poczty głosowej"

drwalnik - Sob Lut 24, 2007 19:35
Temat postu: Zmiana numeru pod klawiszem "poczty głosowej"
czy jest możliwa zmiana numeru pod klawiszem tzw. "poczty głosowej" w nokii 3120 bez ingerencji w "bebchy" telefonu? zmieniłem operatora i chciałbym zmienić sobie numer pod tym klawiszem
dziękuję

MaciaSS - Sob Lut 24, 2007 22:42

Witam serdecznie,
Jasne że się da. Opiszę Ci jak to zrobić jutro, bo terz muszę znikać.. :wink:

drwalnik - Nie Lut 25, 2007 00:05

będę więc czekał cierpliwie, z góry dziękuję za pomoc
DrwalNIK

MaciaSS - Nie Lut 25, 2007 07:33

Witam serdecznie,
Tak jak obiecałem, piszę jak powinieneś to zrobić - przynajmniej u mnie w 7370 tak się to ustawia :wink: . Musisz wejść w Wiadomości, następnie w Widomości głosowe, a następnie w Nr.tel. poczty głosowej i tam wpisać numer poczty głosowej operatora, którego teraz używasz :smile: . Jeżeli ustawia się to u ciebie inaczej niż u mnie (nie pamiętam jaki soft jest w 3120) to spróbuj wejść w Wiadomości, Ustawienia wiadomości -> jeżeli wyskoczy Ci Zestaw 1, Zestaw 2 itd. to zjedż na dół, poszukaj i wejdź w Ogólne i tam sobie ustawisz raporty doręczeń, Numer poczty głosowej, Numer witryny SMS itd. a jeżeli tam tego nie będzie to wejdź w Zestaw 1 i powinno być - szkoda, że nie pamiętam jaki tam jest soft, bo napisałbym Ci konkretnie jedną opcję jak to się ustawia, ale to nic..popróbuj i napewno Ci się uda..powodzenia :grin: .
Pozdrawiam :cool:

drwalnik - Nie Lut 25, 2007 11:55

i się udało według pierwszego opisu, nie wiem dlaczego tam nie zajrzałem, aż mi wstyd, dziękuję za pomoc.
DrwalNIK

MaciaSS - Nie Lut 25, 2007 20:17

Witam serdecznie,
Bardzo się cieszę, że Ci się udało :grin: .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group