To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - Uwaga na firmę easyCALL

mirolo - Śro Lut 28, 2007 18:00
Temat postu: Uwaga na firmę easyCALL
Witam wszystkich. Chciałem podzielić się opinią na temat komunikatorów, a szczególnie telefonu przez Internet. Wypróbowałem kilka GG-Nagłos. Skyp, tlenofon Wszystkie komunikatory działają poprawnie Tylko nie easyCALL. Jest najgorszy ze wszystkich, Nie wykupujcie u nich usługi to jest wielkie oszustwo. Test działa poprawnie a odbiorca nic nie słyszy. Stawki najniższe, ale za to ze nic nie słychać. Po kilku
E-mailach, które nic nie wyjaśniają przestali się odzywać, telefonu w biurze klienta nikt nie odbiera. Zgadzam się z wypowiedziami na forum w Internecie firma easyCALL to oszuści.!!!!!!!!!!!!

nikss - Pią Sty 29, 2010 15:42
Temat postu: Re: Uwaga na firmę easyCALL
mirolo napisał/a:
Witam wszystkich. Chciałem podzielić się opinią na temat komunikatorów, a szczególnie telefonu przez Internet. Wypróbowałem kilka GG-Nagłos. Skyp, tlenofon Wszystkie komunikatory działają poprawnie Tylko nie easyCALL. Jest najgorszy ze wszystkich, Nie wykupujcie u nich usługi to jest wielkie oszustwo. Test działa poprawnie a odbiorca nic nie słyszy. Stawki najniższe, ale za to ze nic nie słychać. Po kilku
E-mailach, które nic nie wyjaśniają przestali się odzywać, telefonu w biurze klienta nikt nie odbiera. Zgadzam się z wypowiedziami na forum w Internecie firma easyCALL to oszuści.!!!!!!!!!!!!


Mam pytanie czy jest tu ktos kto sie wlasnie procesuje z firma easycall o odszkodowanie? Szefowa kazala mi zalozyc sprawe o stracone umowy z klientami i nie wiem jak sie zabrac do tego.
Czy UKE cos w tym pomaga bo z rozmow wyglada ze raczej umywaja rece od sprawy i samemu trzeba sie bujac po sadach. W UKOiK tak samo.
Nie chodzi mi tu o odszkodowanie z tytulu reklamacji tylko strat poniesionych.
Moj email: info@net2000.pl
pozdrawiam wszystkich poszkodowanych :(

JakrekBak - Wto Gru 17, 2013 12:50

dzięki za info o tej firmie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group