To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6610i ! pomocy! bardzo ważne!

kolodziejxx - Czw Mar 01, 2007 22:24
Temat postu: Nokia 6610i ! pomocy! bardzo ważne!
Witam. w tej o to noki (6610i) nie działają mi 3 dolne przyciski... przerywają... raz działają luks... a czasami prawie wogóle... myślałem że to wina klawiszy... ale wymiana nic nie dała... czy to jest poważna usterka? Da sie to naprawić?
z góry dziękuje za życzliwe odpowiedzi... pozdrawiam. :)

dracula777 - Pią Mar 02, 2007 12:54

Witam :mrgreen: Weź kome i pójdź do komisu. Daj kolesiowi w komisie i powiedz mu, żeby przeczyścił klawisze. Sam tego nie zrobisz, bo nie masz specjalnego płynu do takiego czyszczenia. Skasuje max. 10 zł. Dla pewności zapytaj się ile będzie chciał za takie czyszczenie. Jeśli będzie chciał więcej niż 10 zł to idź to innego. Ja kiedyś miałem taki problem, to dałem ziomalowi i mi zrobił za 5zł. Ale od ręki Ci tego nie przeczyści. Przyjdź w następny dzień i powinien mieć zrobione. Nie ma w czyszczeniu takiej wielkiej filozofii. Jak to dobry elektronik to zajmie mu to 5 minut. :wink:

Pozdrawiam i powiedz czy się udało :cool:
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:

herry - Sob Sty 10, 2009 15:27

Witam,
ja natomiast mam inny problem. Moja nokia gubi sieć! Jak ja wyłączę to raz się włącza, a raz nie i wyskakuje czerwony napis "contact servis".

darkgee - Nie Sty 11, 2009 15:18

Chyba uległa uszkodzeniu antena, albo coś związane z nią na płycie głównej. Sam nic nie wymienisz, więc lepiej idź do serwisu tam ci wymienia za max. 30zł.
MaciaSS - Pon Sty 12, 2009 08:07

Witam serdecznie,
Możliwe że uszkodzona jest końcówka mocy lub switch antenowy..tak jak kolega..proponuję podejść do serwisu - komisu GSM, w celu usunięcia usterki..co do kwoty naprawy..nie bedę się wypowiadał, ponieważ jest to zależne od uszkodzonej części, umiejętności i czasu potrzebnego na wymianę elementu.
Pozdrawiam :cool:

herry - Czw Sty 15, 2009 10:51

Byłem z telefonem w punkcie naprawy GSM i powiedzieli mi że taka awaria wskazuje na pęknięcie płyty albo jakąś awarie procesora oraz że koszt naprawy wyniesie ok. 120 zł !!!
Więc podziękowałem i wyszedłem :-)

Dziękuje za rady odnośnie możliwych usterek.

MaciaSS - Czw Sty 15, 2009 15:25

Witam serdecznie,
Nie ma za co kolego..gdybyś miał jeszcze jakieś pytania - problemy, pisz na Naszym forum..napewno ktoś Ci pomoże :) :) :)
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group