To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Android - Buckshee - darmowy internet. Mam problem.

Dawid - Nie Lip 08, 2018 19:13
Temat postu: Buckshee - darmowy internet. Mam problem.
Witam, jestem nowy na forum. Ale przychodzę z problemem jaki spotkał mnie w aplikacji Buckshee. Ostatnio na smartfonie zainstalowałem sobie buckshee. Grałem wtedy w pokemony więc internet jest nie zbędny do tej gry. Ale przejdźmy do problemu. Dzisiaj chciałem uruchomić internet i pisało czekaj...
Tak więc czekałem. No i się nie doczekałem ponieważ internet nie chciał się uruchomić. Czekałem z 15min i nic. Powiedziałem siostrze żeby sobie zainstalowala też buckshee żeby sprawdziła czy jej by działało. Bo może coś naprawili w serwerach. Ale nie! Siostrze działało i mogła włączyć internet i normalnie oglądać coś na yt. Próbowałem na wszystkie sposoby. Kombinowałem z sieciami 2G 3G LTE ustawiać. Albo jakoś roaming włączać wyłączać. I wkoncu zrobiłem twardy reset smartfona i nic.. Nie pomogło. Mam już tego dość. Normalnie działało. Proszę o pomoc nie wiem gdzie się odezwać. Jakieś rozwiązanie. Błagam. Czekam na odpowiedź.



Smartfon: Huawei P9 Lite 2017
Operator: Orange (Nowe Orange GO)
Sieć: Ustawienia APN domyślne.
Więcej info pisać to powiem wszystko! Czekam na odpowiedź :cry:

:cry:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group