To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play ..prawie multimedialny

MaciaSS - Pią Mar 23, 2007 17:31
Temat postu: Play ..prawie multimedialny
Witam serdecznie,

Tu jest link do krótkiego artykułu o PLAYu:


http://www.t-k.pl/p/news?i25=3201

Pozdrawiam :cool:

pepi - Sob Mar 24, 2007 16:01

No to jest pierwszy zonk :P
a miało być tak pięknie :P

doma - Nie Mar 25, 2007 16:29

ja bym dałą trochę czasu Play na pełne rozwinięcie skrzydeł...to są dopeiro początki i pewnie rzeczy napewno jeszcze się zmienia:)poza tym skoro reklamował się jako operator multimedialny to tak się stanie, w przeciwnym wypadku byłoby to wyrzuceniem pieniędzy w błoto na reklamę:)
MaciaSS - Nie Mar 25, 2007 20:12

Witam,
..wiadomo, że 3ba im dać troszkę czasu..mam nadzieję, że rozwiną skrzydła i PLAY będzie multimedilnym operatorem :grin: :grin:
3majmy kciuki i czekajmy na efekty :grin:
Pozdrawiam :cool:

pepi - Nie Mar 25, 2007 21:48

Fajnie byłoby gdyby w sumie im się udało. Potrzebujemy solidnego operatora typowo multimedialnego ;)
MaciaSS - Nie Mar 25, 2007 22:17

Dobrze mówisz Pepi,
..byłoby suPPPPeraśnie :smile: :smile: :smile: , gdyby im się udało..miejmy nadzieję, że tak się też stanie :smile: :smile:
PozdroFFki :cool:

doma - Pon Mar 26, 2007 18:20

operatora, który będzie dbał o swojego klinta i doceiniał jego lojalność...trzeba poczekać na efekty jakiś czas...ale opinie ludzi mówią same za siebie...są kolejki po zestawy startowe,a to o czymś świadczy:)
MaciaSS - Pon Mar 26, 2007 18:24

..no dokładnie, chociaż ludzie lubią wszystko co nowe :wink: :wink: ...ale chyba warto..z dnia na dzień jest coraz lepiej :smile: :smile:
Pozdrowionka :cool:

tola - Wto Mar 27, 2007 20:44

Startery podobno rzeczywiście świetnie sie rozchodza,a co do multimedialnosci,to mysle,ze Play w rozwoju pomoga takie własnie telefony-ten juz jest dostepny w ofercie Play:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/-1564036.html

Mi sie baardzo podoba.

MaciaSS - Wto Mar 27, 2007 20:53

,,koniec jarania się PLAYem..a to K3..może być
kajtek89 - Wto Maj 14, 2019 07:23

Play wie, jak się zareklamować i dobrze sprzedać. Korzystałem z tej sieci komórkowej i jestem niezadowolony. Problemy z zasięgiem, jak były, tak są i to chyba się nie zmieni.
Anonymous - Śro Lip 17, 2019 11:20

Właśnie nie wiem czym jest to spowodowane (czy to wina telefonu i jakiegoś słabego nadajnika), ale w Play mój internet prawie nie istniał. Może mieć też znaczenie to, że mieszkam w mniejszym mieście. No ale jednak te 3G mogłoby śmigać, a tak nie było. Czasami były dni świetności i łapało 3G a nawet i LTE.
nowakowski912 - Czw Cze 04, 2020 13:09

kajtek89 napisał/a:
Play wie, jak się zareklamować i dobrze sprzedać. Korzystałem z tej sieci komórkowej i jestem niezadowolony. Problemy z zasięgiem, jak były, tak są i to chyba się nie zmieni.

Ja nie mam żadnego problemu z play w przeciwieństwie do Orange na którym bardzo się zawiodłem. Internet przerywał co chwila a zasięg urywał się w losowym momencie, wszystko było wyjaśnianie problemami w dostawie. Moją subiektywną opinią jest iż play mimo swoich niedoskonałości jest najlepszą na ten moment siecią na rynku, może się pan ze mną nie zgodzić ale wiem swoje.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl

Trion - Pią Wrz 25, 2020 10:52

Takie pytanie, może głupie. Korzystam z operatora Play. Mam 8 gb internetu. W poprzednim smartfonie Sony ta ilość była zupełnie wystarczająca, nawet dużo go zostawało, teraz mam Xiaomi i w połowie miesiąca nie mam już internetu. Moja aktywność korzystania z transmisji danych w ogóle się nie zmieniła. Myślicie, że jest to możliwe, aby inny telefon inaczej pobierał te dane?
Feminine5319 - Śro Lut 28, 2024 12:48

GSM Play to sieć komórkowa działająca na polskim rynku telekomunikacyjnym. Jest to jedna z głównych operatorów telefonii komórkowej w Polsce, oferująca szeroki zakres usług, w tym usługi głosowe, internetowe oraz abonamentowe i prepaidowe. Oto kilka istotnych informacji na temat firmy GSM Play:

1. **Historia**: GSM Play została założona w 2007 roku, wkrótce po liberalizacji rynku telekomunikacyjnego w Polsce. W krótkim czasie firma zdobyła uznanie i stała się jednym z najważniejszych graczy na rynku.

2. **Oferta usługowa**: GSM Play oferuje szeroki zakres usług, obejmujący zarówno plany abonamentowe, jak i oferty prepaidowe. Usługi te obejmują połączenia głosowe, wiadomości SMS, dostęp do szybkiego internetu mobilnego oraz różnorodne pakiety danych.

3. **Sieć i zasięg**: GSM Play stale inwestuje w rozbudowę swojej infrastruktury sieciowej, aby zapewnić klientom jak największy zasięg i jak najlepszą jakość usług. Obecnie firma oferuje szeroki zasięg na terenie całej Polski, w tym również w mniejszych miejscowościach i obszarach wiejskich.

4. **Innowacje i promocje**: W celu przyciągnięcia nowych klientów i utrzymania lojalności obecnych, GSM Play regularnie wprowadza innowacyjne rozwiązania oraz oferuje atrakcyjne promocje i bonusy dla swoich użytkowników.

5. **Obsługa klienta**: Firma stawia również duży nacisk na obsługę klienta, oferując różnorodne kanały komunikacji, w tym infolinię telefoniczną, czat online oraz sieć salonów obsługi klienta na terenie całego kraju.

6. **Zobowiązania społeczne**: GSM Play angażuje się również w działania społeczne i charytatywne, podejmując różnorodne inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności oraz organizacji charytatywnych.

GSM Play odgrywa istotną rolę na polskim rynku telekomunikacyjnym, oferując klientom szeroki wybór usług oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom w jakość usług, firma ta pozostaje jednym z wiodących operatorów w Polsce.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group