To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - SMS API do wysyłki smsów

mes80 - Wto Lip 23, 2019 08:58
Temat postu: SMS API do wysyłki smsów
Chciałem zapytać, w jaki sposób realizowana jest wysyłka tych wszystkich smsów o charakterze informacyjnym, marketingowym, powiadomienia itd. Przecież w otrzymywanych w ten sposób wiadomościach nie ma nawet nr telefonu tylko nazwa własna. Ktoś już to może wcześniej przerabiał?

Rozumiem, że używa się do tego celu specjalistycznego API SMS?

karp30 - Wto Lip 23, 2019 11:59

Z prywatnego telefonu, prywatnego nr telefonu raczej tego nie zrealizujesz, bo prostu nie mieści się to w standardowej ofercie.

Serwisów realizujących taką wysyłkę jest stosunkowo dużo - tylko pytanie ile może to kosztować w przeliczeniu na 1 sms? - pewnie trzeba dopytać, a oni przygotują jakiś indywidualny pakiet, wycenę - tak mi się wydaje.

mes80 - Śro Lip 24, 2019 10:53

Dzięki za info!!

Wysłałem zapytanie i koszt za 1 sms-a wychodzi około 10 gr. W pakiecie dostaję dostęp do panelu, kontrolowanie czasu wysyłki, personalizacji, określam nazwę jaka ma się pojawić zamiast nr telefonu.
Czyli wydaje się być ok?

karp30 - Czw Lip 25, 2019 10:45

Moim zdaniem tak - ale decyzja należy do Ciebie.
palonted - Śro Sie 14, 2019 12:12

jak najbardziej ok
karp30 - Pon Sie 19, 2019 10:29

mes80 napisał/a:
Dzięki za info!!

Wysłałem zapytanie i koszt za 1 sms-a wychodzi około 10 gr. W pakiecie dostaję dostęp do panelu, kontrolowanie czasu wysyłki, personalizacji, określam nazwę jaka ma się pojawić zamiast nr telefonu.
Czyli wydaje się być ok?


Chciałem się upewnić - wysłałeś zapytanie?

karp30 - Nie Sie 25, 2019 09:39

Ktoś edytuje moje wpisy? Bo inną treść dodałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group