To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Zmiana regulaminu w Erze a odstąpienie od umowy...

sleep-walker - Nie Kwi 01, 2007 11:03
Temat postu: Zmiana regulaminu w Erze a odstąpienie od umowy...
Witam!
Ostatnio otrzymałem pocztą nowy regulamin sieci Era GSM. Wprowadzili tam kilka zmian dotyczących reklamacji. Moje pytanko brzmi, czy w tejże sytuacji mogę odstąpić od umowy (mam Era Fun)??
Zgodnie z prawem po zmianie regulaminu można przez okres 30 dni bez jakichkolwiek konsekwencji odstąpić od umowy, ale czy tutaj to też działa?
Byłem w punkcie Ery i tam mi powiedzieli że nie ma takiej możliwości bo "regulamin nie zmienił się na moją niekorzyść", z kolei UKE twierdzi, że to nie ma znaczenia, mam prawo wypowiedzieć ją. Era się broni twierdząc, że nie będzie respektować mojego wypowiedzenia i nałoży mi karę, a ja ostatecznie mogę ich do sądu pozywać później, żeby tę karę odzyskać...
Prosiłbym aby ktoś wytłumaczył mi jak to funkcjonuje i czy jest wogóle sens w próbie wypowiedzenia? I jeśli tak to co i jak załatwić?
Z góry dziękuję...

lookass - Nie Kwi 01, 2007 12:03

Przeczytaj ten temat ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group