To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 2610 i bardzo krótki czas trzymania baterii

adam1p - Śro Kwi 11, 2007 08:59
Temat postu: Nokia 2610 i bardzo krótki czas trzymania baterii
Witam,
3 tygodnie temu kupiłem nowiutką Nokię 2610 w zestawie Tak-Tak w salonie Ery. Zgodnie z zaleceniami sprzedawcy zrobiłem formowanie baterii 2x12h i o ile po pierwszym ładowaniu bateria wytrzymała 4 dni o tyle teraz czas ten jest coraz krótszy. Przez ostatnie dni specjalnie prawie nie korzystałem z telefonu żeby sprawdzić ile wytrzyma bateria w stanie czuwania i okazało się że bateria nie jest w stanie wytrzymać nawet 2 dni (góra 1,5 dnia i pada). A prześledziłem wiele stron w internecie i często spotykałem sie z opiniami w których zachwalany jest długi czas trzymania baterii w tym modelu Nokii, nawet do 1,5 tygodnia przy małej intensywności korzystania, a mnie raptem 1,5 dnia wytrzymuje. Dużo sprzeczności jest też w kwestii formowania baterii, formować czy nie formować? Każdy inaczej mówi, no ale w salonie tak powiedzieli więc tak zrobiłem. Czy to mogło zaszkodzić? Czy jest szansa na reklamacje? Jeśli tak to jak z nimi rozmawiać, żeby uznali reklamacje? Z góry dziękuje za pomoc.

pepi - Śro Kwi 11, 2007 15:42

Moim zdaniem powinieneś udać się do salonu, powiedzieć, że sformatowałeś baterię zgodnie z zaleceniami, a wytrzymuje tylko 1,5 dnia. W tej Nokii bateria powinna trzymać dłużej. Raczej coś jest z nią nie tak.
MaciaSS - Śro Kwi 11, 2007 19:42

Witam serdecznie,
pepi napisał/a:
Moim zdaniem powinieneś udać się do salonu,
...i to w takiej sytuaji jest najlepszym rozwiązaniem, a jak będą chcieli Cię zbyć to kłóć się z nimi ile wlezie i będzie dobrze :grin: :grin: :grin: ...powodzenia :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group