To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Kolejna nowa sieć?

mistall - Czw Kwi 26, 2007 12:15

rastamike napisał/a:
k510 ma troche za mało pamięci i brakuje w nim lampy w aparacie a po za tym spoko fonik


o jaaa....lampa w telefonie, jakie wymagania :D . nie no, mi by chyba nie bylo cos takiego potrzebne, ale wiadomo, kazdy ma inne potrzeby. w sobote sie obczai ;)

romanov - Pią Kwi 27, 2007 12:41

hehe no, karta by się przydała ale lampa mi nie potrzebna. mam cyfraka do robienia zdjec:)
mistall - Pon Maj 07, 2007 10:34

telefonik obczajony, bardoz przyzwoity. przede wszystkim nie potwierdzili sie obawy co do joy'a. opisywac dlugo co nie ma, kazdy kto mial do czynienia z SE wie co to za marka, jak zaplanowane sa ich telefony, jedyny minus to chyba ta pamiec, ale zdecydowanie jesli chodzi o moja subiektywna ocene, to wiecej nie potrzeba mi. telefon w pytke.
eMeSG - Pon Maj 07, 2007 23:10

też się na dlugi weekend wymieniłem ze znajomkiem na telika i trzeba przyznać że jest gustowny hehe. bardzo miło się go obsługuje, dobrze lezy w dłono i dobrze się operuje dżojem. robi spoko fotki które oczywiście można później posłać mmsem do kogo się chce:) ja byłem w zakopcu na długi weekend to troche popstrykalem:) ocena na 5:)
mistall - Wto Maj 08, 2007 12:18

hehe, telefon jest jak gitara, musi byc wygodny w trzymaniu, dobrze gadac i umozliwiac latwa prace palcami :D . hehe....SE to taki telefoniczny FENDER ;)
romanov - Wto Maj 08, 2007 16:41

heh do gitarki Fendera mu troche jeszcze brakuje. ale tylko troche:) Przez długi weekend bawiłem się nim i jest naprawde ok, miło się go obsługuje i robi fotki. mmsy wychodzą naprawdę tanio, można się pobawić troche ta funkcją. Jak ktoś lubi focić fonikiem to polecam
pepi - Wto Maj 08, 2007 22:54

ej, ej... Fendera mi tu nie obrażać :P
Ech... Gitarkę porównywać do telefonu... Nie oddałabym swoje za wypasiony telefonik :D

mistall - Śro Maj 09, 2007 11:00

nom, aparacik ma wyczesany:). p.s. ale ja wcale bym nie oddal gitary a telefon, jedynie zauwazam, ze podobnymi kryteriami sie kieryuje oceniajac jego sprawnosc :D
olimpus - Pią Paź 26, 2007 21:50

hmm nie slyszalam o nowej sieci ale byloby fajnie...pewnie byloby jeszcze taniej:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group